Багатодітній родині в Підгородньому подарували телевізор

29 травня 2015 року з нагоди Всесвітнього Дня захисту дітей, який щороку відзначають 1 червня 2015 року, голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий, заступник голови Тернопільської РДА Уляна Люлька відвідали чотири сім’ї Тернопільського району, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Гості завітали до багатодітної сім’ї Гуцуляк у с. Підгороднє, в якій виховується восьмеро неповнолітніх дітей, до сім’ї переселенців з Луганської області Ландік у с. Петриків, в якій виховується одна дитина, до сім’ї, що опинилась в складних життєвих обставинах Рій у с. Великі Гаї, в якій виховується неповнолітня дитина, до багатодітної сім’ї переселенців з АР Крим Куртмулаєвих, в якій виховується троє неповнолітніх дітей.

Ця акція відбулась за сприянням голови ради громадської організації “Світлодар” Бориса Семеняка, голови Тернопільського районного товариства Червоного Хреста України Ольги Нижник, головного спеціаліста сектору молоді та спорту Тернопільської райдержадміністрації Світлани Яхван. Сім’ям вручили речі першої необхідності. Сім’я Гуцуляків з Підгороднього отримала в подарунок телевізор (спонсор – ГО “Світлодар”).

В рамках спільної благодійної акції голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий висловив вдячність всім, хто працею та громадською діяльністю забезпечує підтримку, сприяє становленню юного покоління. Олександр Ігорович побажав дорослим терпіння, а дітям – світлої долі, добра та гарно відпочити влітку.

Коментарі вимкнені.