Балогу «мочать», бо різко критикує Порошенка

Замовні статті, «чорнуха» – останнім часом так звана «популярність» Віктора Балоги різко зросла.

У чому причина? – запитаєте ви. Все просто. Передусім тому, що долучився до команди сильного лідера – Анатолія Гриценка. А саме йому, за даними останніх соцопитувань, найбільше довіряють українці та готові голосувати за нього як за майбутнього президента України.

Другою причиною сміливо можна назвати ту, що саме Віктор Балога піддає нещадній критиці діяльність Петра Порошенка.

Зокрема, саме Балога порадив Порошенку не балотуватися на другий термін.

Про це він заявив у ефірі програми «Український формат», провівши паралелі з аналогічною порадою, яку дав президенту Віктору Ющенку, коли очолював його адміністрацію.

– Я не ворог президента, я не бажаю йому зла, я бажаю йому успіху, але ці 4 роки показали, що він нікчема, і не може керувати Україною, – зауважив Віктор Балога, додавши, що як у 2014-ому році Порошенко об’єднав всю країну і переміг у першому турі, зараз він об’єднав усю країну проти себе.

– Краще не балотуватися. Відступитись у сторону, час все вилічить, і можливо завтра за це український народ тобі подякує. Він має поступитися і дати дорогу тим, хто зможе цю країну об’єднати і зупинити війну, – наголосив Балога.

Конструктивна критика діючого Президента, як на долоні відображена й на власній сторінці Віктора Балоги у «Фейсбук». Думаючі люди замисляться і зроблять вірні висновки.

«Готовий на що завгодно, аби ще 5 років “наводити порядок”

  • Заради влади він готовий на все. Якщо потрібно – пообіцяє і долар по 8, і “рішучі реформи”, і АТО за лічені години. А якщо треба зізнатися, що це була неправда – він це визнає. Треба бути “червоним директором” – він ним буде. Треба стати помаранчевим лібералом? Запросто! Потрібно бути патріотом? Легко! Ситуація вимагає трохи щирості? Будь-ласка! Він готовий на що завгодно, тільки б мати можливість ще 5 років “наводити порядок”, “втілювати реформи” і “боротися з корупцією”.

«Їм простіше красти, роздавати своїм друзям мільярди на дотації»

  • Ще вчора Порошенко говорив, що кожен українець може «випити фантастичну каву в Братиславі». Що масовий виїзд працездатного населення – це «нормальний процес». А сьогодні виявилося, що в західних областях немає уже навіть офіціантів і продавців. Усі полетіли на каву. При цьому ті, хто при владі, не думають, що тут потрібно будувати дороги, знижувати податки, боротися з корупцією, запускати сюди ті ж самі польські компанії і нехай українці працюють на них вдома, а поляк хай платить тут податки і всі будуть задоволені. Але їм простіше красти, пиляти ліс, торгувати посадами, копати бурштин, роздавати своїм друзям мільярди на дотації. І все, що ця влада може дати українцям – заборонити рекламу роботи за кордоном, ніби від цього щось зміниться.

«Він боїться програти ще до старту президентської кампанії»

  • Спочатку Порошенко дав команду губернаторам блокувати будь-які спроби проведення виборів в ОТГ. Бо він боїться програти ще до старту президентської кампанії. Потім він заблокував оновлення ЦВК. Він взагалі хотів би, щоб Охендовський керував вічно. А сьогодні він звинувачує в цьому Верховну Раду. Не знаю, чи багато людей продовжують йому вірити, але знаю точно, що Порошенко міг би давати майстер-класи з цинізму. Це те, в чому він дійсно став успішним на посаді президента.

«Це якийсь театр абсурду…»

  • Ще питання хто більше наближає реванш – вчорашні «регіонали», чи сам Гарант, коли призначає суддю, який посадив Луценка. Це якийсь театр абсурду. Луценко нібито не винен, а суддя, який його судив, отримує не тюремний строк, а підвищення. Виходить, що або Порошенко – рука Кремля, або нинішнього Генпрокурора притягнули до відповідальності не безпідставно. В політиці всяке буває, але такого за всі 27 років у нас ще не було.

«Їм легше виводити гроші в офшори…»

  • За тиждень долар виріс більше, ніж на 2 гривні. А вони нам розказують про свої стратегії економічного росту. Немає ніякого економічного росту! Є лише зростання цін і тарифів. Є стратегія штучного знецінення гривні, бо їм треба чимось наповнювати бюджет. Їм легше мити бурштин, займатися контрабандою, виводити гроші в офшори. А коли треба виконувати бюджет – залізти в кишені і так бідних українців. Після цього – знову розказувати як підняли всім пенсії і зарплати. І поки вони при владі, по-іншому вже не буде.

«Порошенко більший “регіонал”, ніж його попередники…»

  • Справу Кернеса закрили, бо він домовився з Порошенком і Луценком. Але так як народу треба навішати лапші, то крайнім буде суддя, який просто виконав волю Гаранта. І ні президент-ветеран Майдану, ні Генпрокурор-політв’язень не соромляться топтатися по долях людей, які привели їх до влади. Бо сьогодні Порошенко більший “регіонал”, ніж його попередники.

«Україна для нього – лише територія для викачування грошей»

  • Коли йшли бої під Іловайськом, Верховний Головнокомандувач був зайнятий реєстрацією своїх офшорів. Коли у Херсоні по-звірячому кислотою покалічили Катерину Гандзюк, Гарант Конституції мовчав. Бо якраз у цей час він міг грітися під сонцем в Іспанії. І в цьому немає нічого дивного. Гроші, Мальдіви і гарне життя він любить більше за все. Україна для нього – лише територія для викачування грошей. Він навіть для проформи не поїде відпочивати в Карпати. Бо це все йому чуже. Він – типовий пострадянський олігарх. Його зона комфорту – це дорогі яхти, багаті люди і шампанське вартістю в дві мінімальні зарплати за пляшку. А статус президента воюючої держави – це лише для телевізора. Він не знає, що таке відповідальність і співчуття до чужого горя. І ця людина уже ніколи не зміниться. Він має піти і залишити Україну в спокою. А ми маємо збудувати міцну, багату державу, в якій добре житиме кожен громадянин, а не лише Гарант і його друзі.

Дмитро Кучій

Коментарі вимкнені.