Переможці XVI Всеукраїнського фестивалю «Тернопільські театральні вечори»

Номінації переможців XVI Всеукраїнського фестивалю «Тернопільські театральні вечори» – дебютантів талановитої, творчої молоді театрального мистецтва України:
1. Диплом «За режисуру першого ступеня» – не присуджено
2. Диплом «За режисуру другого ступеня» отримує Іван Данілін – режисер-постановник вистави «Одруження» Миколи Гоголя Чернівецького Молодого драматичного театру
3. Диплом «За режисуру третього ступеня» отримує Артем Вусик режисер-постановник вистави «Джалапіта» Емми Андієвської Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва (м. Львів).
4. Диплом «За сценографію» – не присуджено
5. Диплом «За музичне вирішення вистави» – не присуджено
6. Диплом «За акторський ансамбль» отримують актори вистави «Ножі в курях, або спадок Мірошника» Львівського академічного театру імені Леся Курбаса
7. Диплом «За пластичне вирішення вистави» отримує вистава «Джалапіта» Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва (м. Львів).
8. Диплом «За головну жіночу роль» отримує Олександра Філімонова за роль Тетяни у виставі «У неділю рано зілля копала» Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І. Озаркевича.
9. Диплом «За головну чоловічу роль» отримує Ігор Натанчук за роль Робера у виставі «Жінки – це ще ті бестії» Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Шевченка
10. Диплом «За жіночу роль другого плану» отримує Ольга Якубів за роль Настки у виставі «У неділю рано зілля копала» Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І. Озаркевича.
11. Диплом «За чоловічу роль другого плану» отримує Василь Шпунт за роль Жака у виставі «Скупий» Ж.-Б. Мольєра Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького
12. Диплом «За честь, достоїнство і вірність професії» отримує заслужений артист України Микола Валівоць – Хмельницький академічний обласний музично-драматичний театр ім. М. Старицького
13. Такий же диплом «За честь, достоїнство і вірність професії» отримує заслужений артист України Олексій Паламаренко – Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»
14. Спеціальна відзнака «Мистецька надія» отримує Богдан Гнатюк – автор і режисер вистави «Кафе «Республіка» – Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я».
Дорогоцінний подарунок – годинник марки «Клейнод» від директора мережі «Престиж час», актора Миколи Булата отримав директор-художній керівник Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І. Озаркевича Дмитро Чиборак
Голова журі – лауреат Національної премії України
ім. Тараса Шевченка, академік, народний артист України Федір Стригун

На фестивалі працювало ще й журналістське журі, яке висвітлювало вподобання глядацького залу.
Голова журі – Головний редактор журналу «Літературний Тернопіль», член Національної спілки письменників України, заслужений діяч мистецтв України Богдан Мельничук.
Отож, номінації переможців від журналістського журі:
1. «Приз глядацьких симпатій» – отримує вистава Марка Камолетті «Жінки – це ще ті бестії» Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Шевченка.
2. Диплом «Фатальна жінка» отримує Наталія Рибка-Пархоменко за роль Жінки у виставі «Ножі в курях, або Спадок Мірошника» Львівського академічного театру імені Леся Курбаса
3. Диплом «Фатальний чоловік» отримує Руслан Іліка за роль Качкарьова у виставі за п’єсою Миколи Гоголя «Одруження».
4. Диплом «Відкриття фестивалю» вистава «Джалапіта» за твором Емми Андієвської Першого академічного театру для дітей та юнацтва (м. Львів)
5. Диплом «За сучасне прочитання класики» отримує режисер Володимир Борисяк за виставу «Скупий» Ж.-Б. Мольєра Хмельницького академічного обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького
6. Диплом «Талант у квадраті» отримує драматург і режисер
Богдан Гнатюк – автор і режисер вистави «Кафе «Республіка» Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я».
7. Диплом «Вранішня зірка» отримує Олександра Філімонова за роль Тетяни у виставі «У неділю рано зілля копала» Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І. Озаркевича.
8. Подяка «За вірність творчим традиціям українського театру» гостям фестивалю – Національному академічному українському драматичному театру за виставу «Марія Заньковецька» Івана Рябокляча у постановці народного артиста України Федора Стригуна.

За інформацією Людмили Островської (Lyda Ostrovska).

Comments are closed.