Священик «благословляє» забудову скверу на вулиці Текстильній?

Принаймні такий висновок можна зробити, прочитавши дискусію, яка виникла навколо допису депутата Романа Навроцького. Народний обранець повідомив, що сквер на вул. Текстилька, 2 планують забудувати…греко-католики.

– Службі Божій на Східному масиві та на Тарнавського священники оголосили, що 12 листопада буде встановлюватися Хрест біля будинку Текстильна, 2. Дана земельна ділянка віднесена до тих 20-ти пунктів, при затвердженні Генплану, котрі мали змінювати цільове призначення землі. Є інформація, що по даній земельній ділянці відбувся взаємовигідний обмін між підприємцем-забудовником та церквою! Буду ініціювати засідання земельної комісії з приводу цього питання! Також буду збирати збори мешканців будинку і обговорювати дане питання!!! Усіх небайдужих прошу долучатися!,- написав Роман Навроцький.

Проте депутат міськради, член земельної комісії Володимир Гринда ( у Фейсбуці «Володимир Брона»), який, між іншим, до депутатства «правив служби» під егідою греко-католицької церкви, не бачить нічого поганого в забудові скверу.

– Уперше чую, що даний участок є зеленою зоною. Та й між іншим, такі будови як садіки, школа і церква – це соціальні забудови, які виконують у суспільстві морально-виховну діяльність і впливають на моральні погляди громади. У даному випадку – це домінуюча у нашому суспільстві релігія – УГКЦ, яка не має у тому мікрорайоні жодного храму, наголошую – ЖОДНОГО. Треба згадати, що 52% населення Тернополя асоціюють себе саме з даною релігією. А це означає, що кожен другий мешканець Тернополя, який обирав собі цю міську раду і голосував на виборах за цих депутатів – є грекокатоликами,- коментує Володимир Гринда.

Зараз на місці ділянки, розміром 0,105 га на вулиці Текстильна, 2 знаходиться дерева. Проте на зелену зону давно «поклали око». Спочатку там хотіли звести багатоповерхівку, проте активним мешканцям вдалося відстояти ділянку. Згодом заговорили про те, що замість будинку, на місці скверу «виросте» церква. Очевидно, що депутат Володимир Гринда ставить думку мешканців нижче за свою парафію, судячи з його заяв. Хоча, цитуючи святе письмо «шукайте Божого Царства, а не матеріальних речей». Мабуть, Гринда за два роки депутатства забув, що говорив своїм парафіянам колись…

Коментарі вимкнені.