Батьки учнів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов, не почуті директором, освітянами, а тому сподіваються на Сергія Надала

Звернення батьківського колективу 2-Б класу Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим
вивченням іноземних мов до мера Сергія Надала

Шановний Сергію Віталійовичу!

Батьківський колектив 2-Б класу Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов звертається до Вас з наступним.
Під час зимових канікул в грудні 2011 року нам стало відомо про наміри дирекції початкової школи замінити класовода 2-Б класу Дричик Г.Я., в якої наші діти навчаються з вересня 2010 року, новим класоводом Федак Н.М. Під час нашої зустрічі з директором початкової школи Поліщук К.М. 30 грудня 2011 року з’ясувалося, що Дричик Г.Я. було прийнято на роботу на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Федак Н.М. Директор також повідомила про те, що у зв’язку з призначенням 10 січня 2012 року класоводом нашого класу Федак Н.М., має наміри надати Дричик Г.Я. 15 годин викладання в початковій школі. В ході цієї зустрічі батьківський колектив звернувся з усним проханням до директора школи залишити діючого класовода. Однак, директор відмовила нам в цьому проханні, мотивуючи тим, що ця посада згідно закону належить Федак Н.М.
3 січня 2012 року батьківський колектив 2-Б класу представив директору початкової школи письмове звернення, в якому висловив побажання залишити класоводом нашого класу Дричик Г.Я. (додається). У відповідь на це 6 січня 2012 року директор скликала батьківські збори в 2-Б класі та представила письмову відповідь на наше звернення (додається). В ході обговорення, директор відмовилася від своїх слів про наявність 15 годин, про які вона нам сказала на зустрічі 30 грудня 2011 року, і заявила про наміри у зв’язку з виходом Федак Н.М. звільнити Дричик Г.Я. Ми також не отримали чіткої відповіді на питання про дату виходу на роботу Федак Н.М. Зазначимо, що обидві сторони погодилися протоколювати зустріч, що відбувалася 6 січня 2012 року. Проте, згодом адміністрація школи відмовилася підписати представлений секретарем проект протоколу (додається).
Зазначимо, що адміністрація школи заздалегідь не поінформувала батьків як про перебування Дричик Г.Я. на тимчасовому місці роботи, формуючи влітку 2010 року перші класи, так і про наміри замінити класовода 2-Б класу Дричик Г.Я. посеред навчального року. У зв’язку з цим, батьківський колектив 2-Б класу вважає такі дії не етичними, як по відношенню до учнів, так і їх батьків, та не коректними з точки зору провадження навчального процесу, та просить Вашого сприяння у вирішенні спровокованого дирекцією початкової школи конфлікту. Повідомляємо також, що відповідне звернення ми надіслали до управління освіти і науки Тернопільської міської ради, однак відповіді ще не отримали. У зв’язку з тим, що 5 лютого 2012 року закінчується термін перебування Федак Н.М. у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, просимо Вас пришвидшити розгляд даного питання.

Принагідно зазначаємо, що батьківський колектив, розуміючи складний період та проблеми з недофінансуванням міським бюджетом необхідних для повноцінного забезпечення роботи початкової школи коштів, профінансував ремонт приміщення, в якому зараз навчаються наші діти, у розмірі 8935 грн. та укомплектував його меблями у розмірі 2900 грн. (усі витрати підтверджені відповідними документами – чеками, накладними тощо). Також в травні 2011 року батьківський колектив відгукнувся на прохання адміністрації школи та профінансував дезінфекцію подушок у розмірі 196 грн., облаштування музичного класу у розмірі 140 грн. та класу англійської мови у розмірі 100 грн. Крім цього, протягом навчального року (з вересня по травень) щомісячно батьки кожного учня школи вносять по 60 грн. на спеціальний рахунок, представлений бухгалтерією початкової школи. Ми вважаємо такі дії батьківського колективу достатньою підставою для того, щоб адміністрація школи з розумінням віднеслася до побажання батьківського колективу 2-Б класу та залишила класоводом Дричик Г.Я. до завершення нашими дітьми початкової школи, оскільки, на нашу переконання, вона забезпечує провадження навчально-виховної роботи в нашому класі на найвищому рівні, а заміна класовода посеред навчального року може призвести до психологічної травми дітей молодшого шкільного віку, що неминуче негативно вплине на інтенсивність провадження навчального процесу, а відповідно і рівень засвоєння навчального матеріалу і, як наслідок, успішність учнів нашого класу.

 

Коментарі вимкнені.