Безлад та хаос у “Тернопільстандартметрології” або Нестандартна ситуація у “стандартах”

Звернення в місцеві ЗМІ працівників ДП “Тернопільстандартметрологія”. Стаття у газету “Нова тернопільська” №24(612) 20-26 червня 2012 року про стан справ у ДП “Тернопільстандартметрологія” 

 
Цілковитий безлад в управлінні і вкрай зневажливе ставлення до працівників стали нині нормою, чи то пак «стандартом», роботи керівництва «Тернопільського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації». Кілька осіб безцеремонно перетворюють державне підприємство на кишеньковий механізм збагачення. Вакханалія триває більше року, тобто від часу призначення на посаду директора Максима Федорова. Така «господарська» позиція керівника зрозуміла, адже він по вуха зайнятий власним бізнесом, а «Тернопільстандартметрологія» для нього радше як бонус. Кажуть, Максим Олександрович з’являється на підприємстві лише, щоб підписати папери. Прокрадається коридорами крадькома, бо дотепер навіть не знає підлеглих в обличчя, а отже, з ким — ні: а раптом прийме за «свого» клієнта, що прийшов перевірити лічильник?

До речі, як тільки керівником призначили Максима Федорова, працівники підприємства схопилися за голови — до того багато наслухалися про його «звершення» на посаді керівника ТОВ «Хоростків-цукор». Та, як кажуть, прийшла радянська влада, і нема на те ради. Під стать «управлінському» стилю новоспеченого директора підійшла і 35-річна начальниця відділу кадрів Тетяна Витягова. Фактично вона командує всім «парадом». Свого часу Тетяну Анатоліївну прийняли в «Тернопільстандартметрологію» із жалю, і зважаючи на те, що на діючому підприємстві працювала її мати, яка мала репутацію хорошого фахівця і порядної людини (на жаль, вона загинула в автокатастрофі). Та, вочевидь, всупереч законам природи, яблуко від яблуні покотилось далеко. Нахабство Тетяни Анатоліївни вражає: дірвавшись до влади, вона домоглася звільнення навіть тих людей, які колись пробивали їй місце на підприємстві. І взагалі працівників, котрі мають свою думку і намагаються чинити хоч якийсь опір, керівництво безпричинно звільняє, а натомість приймає абсолютно некомпетентних осіб.

Солодке життя «трутнів» команди Федорова

Прагнучи все більших повноважень, Тетяна Витягова добралася аж до посади заступника директора з держнагляду, змістивши досвідченого фахівця Петра Дрозда. Щоправда, за два місяці попеклася на зловживаннях під час перевірки підприємства «Паляниця плюс». Поклавши до кишені кругленьку суму, вона заплуталася у «мильних» звітах. Контролюючі органи дали приписи вжити належних заходів щодо посадовця. Однак, замість того, щоб звільнити свою заступницю, Федоров перевів її на попередню посаду. Втім,  наразі Тетяні Витяговій непогано й у відділі кадрів: вона «вибила» собі ще вищу зарплату, ніж у заступників чи інспекторів, які, по суті, приносять доходи підприємству. Так, начальниця відділу кадрів має зарплату 4941 гривню, а заступник директора з підтвердження й оцінки відповідності Ігор Кулина — 4889, начальники відділу виробництва отримують у середньому по 3660. І це при тому, що відділу кадрів підпорядковані лише два працівники, а, скажімо, відділу державного метрологічного контролю — 38. До того ж нинішнє керівництво «роздуло» до небачених масштабів адмінстративний відділ: із 120 працівників лише 40 складають виробничий підрозділ. У кабінетах «Тернопільстандартметрології» сидять переважно «трутні» команди Федорова, тому й не дивно, що суттєво зменшились прибутки, а підприємства, які тут обслуговувалися, переходять в аналогічні установи сусідніх областей. Зокрема, чимало цукрових заводів області відмовляються від співпраці з «Тернопільстандартметрологією» через високу вартість послуг. Так, за сертифікацію у нас потрібно заплатити 50 тисяч гривень, а в «Івано-Франківськстандартметрології» — 21 тисячу. Ведеться така політика всупереч закликам президента Віктора Януковича зменшувати фінансовий тиск на підприємства. А тим часом, перевіривши роботу «Тернопільстандартметрології», контролюючі органи виявили збитки на суму 800 тисяч гривень.

Окрема тема — розкрадання транспортних засобів підприємства. Майже новенький військовий метрологічний автомобіль ГАЗ-66 було списано й продано, на черзі — УАЗ. Не за призначенням експлуатують автомобіль BMW, який перебуває на балансі підприємства і на який систематично виписують відрядження.

Розправа над непокірним подружжям Жижіних

Тернополяни Ірина та Вячеслав Жижіни нині залишилися без засобів для існування. Подружжя багато років пропрацювало у «Тернопільстандартметрології», однак через те, що не захотіли миритися із зловживаннями керівництва, їх просто усунули з підприємства.

— Із подачі Тетяни Витягової почалася розправа над нами, — розповідає В’ячеслав Михайлович, уже колишній головний інженер. — Керівництво шукало будь-якого приводу, аби дати догану і звільнити. Усе почалося з того, що я, як член профкому підприємства, порадив Тетяні Анатоліївні як голові профкому займатися соціальним захистом працівників, витрачати кошти профкому на соціальний захист працівників. Моя позиція їй дуже не сподобалася. Після того мені помстилися: дали догану за невивезення сміття з підприємства, хоч це не було моїм прямим обов’язком. Тоді була складна ситуація з вивезенням сміття у Тернополі, відходи тримали на території підприємства, але директор дав наказ мені особисто вивезти сміття, що суперечило рішенню виконкому міськради. Ще у мене виник конфлікт з керівництвом через відпустку, оскільки мені, як інваліду ІІ-ої групи, відмовлялися дати 30-денну відпустку. Звільнили мене у вересні 2011-го. Однак я відстояв свої права у суді — мене поновили на посаді, проте керівництво донині відмовляється виконувати рішення суду. І ось ще який парадокс: мені віддали трудову книжку, але відділ статистики досі подає моє прізвище у списку працюючих. Саме тому мені, нібито працюючому, відмовляють у допомозі на дитину. На моє місце взяли Ігоря Войтину, за освітою — вчителя фізкультури, який колись був заступником Максима Федорова у ТОВ «Хоростків-цукор». Він навіть уяви не має про обов’язки головного інженера підприємства, але… Таких «асів» приймають і на інші посади.

— Після звільнення В’ячеслава взялися за мене, — продовжує розповідь чоловіка Ірина Жижіна, яка була завідуючою архівом підприємства і вела передрейсовий медичний огляд водіїв. — Коли я вела передрейсовий огляд водіїв, Ігор Войтина заставляв водіїв  приносити на підпис путівки на автомобілі, які насправді не виїждали в рейс. Я відмовилася ставити штампи та  підписуватись, бо розуміла, що йде масове списування бензину  і мене відразу відсторонили від цієї роботи. А Тетяна Витягова дала безпідставну догану за те, що я нібито не впоралась із впорядкуванням архіву. І це при тому, а я взялася впорядковувати архів, по суті, з нуля — збирала справи по усіх поверхах адмінустанови( хоча відповідальною за архів з 2003 по 2007 роки була саме Витягова).  Вона  зобов’язала мене  за три місяці впорядкувати документи з 2004 по 2008 рік, тобто зробити те, що повинна була зробити сама. Я старалась,  але це було нереально. Шукали й інші приводи, нарешті 8 травня цього року мене абсолютно безпідставно звільнили. Зі мною і чоловіком розправилися тільки за те, що ми намагалися дотримуватися закону і казали правду.

Кадровичка атестує навіть… заступників начальника

Більшість колективу «Тернопільстандартметрології» виступає проти руйнівної політики Максима Федорова і його «майки». Сповнені відчаю, працівники оббивають владні пороги, благають повернути когось із попередніх керівників —  Миколу Тешнера або Євгена Мельничука. Тим часом вже звільнено  близько п’ятнадцяти спеціалістів. 20-26.06.2012, безпідставно звільнили фахівця лабораторії з 35-річним стажем Надію Настрогу. Жінці залишався рік до пенсії, на її утриманні двоє дітей. Проте ні на фаховість, ні на такі «дрібниці» у «Тернопільстандартметрології» тепер не зважають. Щоб позбутися неугодних, Тетяна Витягова проводить поголовні атестації, які, зрозуміло, ніхто не проходить. Причому кадровичка (!) атестує усіх, навіть заступника директора з метрології! На зборах колективу, що нагадують сталінські часи, Тетяна Анатоліївна провокує підлеглих голосувати одні проти одних. Таким чином, кадровичка «з’їла» голову профкому Романа Слабковського, інженера Володимира Гранківського, не витримали жахливого навантаження працівники будівельної лабораторії Володимир Кузьмяк та Іван Гавран. Справжніх гонінь зазнав начальник сектора повірки механічних величин Юрій Гаврилюк — щоб його позбутися, керівництво навіть  знищило його особову справу. Цілу годину Витягова атестувала економіста Галину Галасіс, а фактично «добивала» запитаннями, що не мають жодного стосунку до економіки. Не пройшов атестацію навіть водій із Чорткова Петро Юрків, у якого 25-річний стаж роботи. Стосовно іншого водія Володимира Шпилика, то репресивну кампанію веде Ігор Войтина. «Хочеш працювати — купуй за свої гроші запчастини до автомобіля», — шантажує він. Взялися й за відділ охорони: керівництво змушувало написати заяви на звільнення, а коли охоронці відмовилися, то їх скоротили. Подейкують, начебто Тетяна Витягова хоче передати об’єкт під охорону фірмі «Максіма». Зрозуміло, що для підприємства це додаткові невиправдані витрати. А цими днями керівництво усунуло досвідчених начальників секторів Ларису Шевчук і Світлану Корольову. Словом, професіонали нинішньому керівництву «Тернопільстандартметрології»  не потрібні, адже ціль тільки одна: владарювати, якомога більше загрібати і щоб ніхто не заважав.

 

Працівники ДП “Тернопільстандартметрологія” 16 підписів

Оксана Гончаренко, Нова Тернопільська

-1 thoughts on “Безлад та хаос у “Тернопільстандартметрології” або Нестандартна ситуація у “стандартах”

  • 16:32 | 12 липня, 2012 at 16:32
   Permalink

   Сама ти свиня, ти хоч в очі бачила цю глибоко порядну людину.

   • 09:59 | 13 серпня, 2012 at 09:59
    Permalink

    Панове давайте тут нікого неображати у свіх різні думки та погляди! Тарасе напишіть нам всім які порядні поступки він зробив будучи на цій посаді, може ми тернополяни не все знаємо про цю глибоко порядну людину??????

 • 20:56 | 9 липня, 2012 at 20:56
  Permalink

  ДП Тернопільстандартметрологія в центрі уваги всієї України!?оце слави собі зажили

  • 20:35 | 19 липня, 2012 at 20:35
   Permalink

   От скоти!!! Оце слави зажили собі!!! На вила Ф**а і В***у!!!

 • 16:04 | 11 липня, 2012 at 16:04
  Permalink

  Під час довгого керування Т** М.Я про ДП “Тернопільстандартметрологія” і чути не було. Як тільки почалася боротьба за крісло,що призвело до зміни кількох директорів, відтоді і триває цей бардак. Вот до чого призводить зміна сильного керівництва на некомпетентних “професіоналів”.

  • 00:42 | 13 липня, 2012 at 00:42
   Permalink

   Чути не було!? А в тебе Т*** не вимагав хабарів??!! Він посів “почесне” I місце на конкурсі хабарників України! Запитайся в будь-якого пекаря чи ковбасника, підприємця з базару чи великого виробника: як і скільки він вимагав!

   • 20:31 | 19 липня, 2012 at 20:31
    Permalink

    Конкурента немає! Це точно…..так як бере Ф**в навіть і в М**а, Т**а, Б**а не получалося, ВОРЮГА з нього директор як із свині балерина!!! ПРИВІТ МАКСИМКА!!!

   • 14:23 | 14 серпня, 2012 at 14:23
    Permalink

    А зараз що Ви хочете сказати, що ковбасники відпочивають…..данину вже нетреба Максимці платити?????

  • 09:39 | 13 липня, 2012 at 09:39
   Permalink

   Це кого називають сильним керівництвом? Миколу Т***, яий залишився без штанів, щоб утриматися на посаді, але йому це не допомогло, богу дякувати, влада не допускає до корита

   • 00:15 | 14 липня, 2012 at 00:15
    Permalink

    ха ха ха! живе він в достатку і горя не знає, а штанів немає! це як! суперечиш сам собі!це ж треба таке безглуздя написати!клоун ти регіональний, він при владі як був так і є.
    на жаль, стаття не про це, а про ту продажну курку витягову, а то б я розказав як він вдівається, за скільки і як керує!

   • 21:07 | 19 липня, 2012 at 21:07
    Permalink

    Маємо директора наркомана, кадровичку курву, мера алкоголіка і губернатора вбивцю!!! Питання чи не забагато це для Тернополя!!! А може пора задуматись товариш Хоптян навіщо нам привели в центр придурка і шароварника який прогулює робочі дні!!!

   • 20:44 | 20 липня, 2012 at 20:44
    Permalink

    Без штанів….)))) Дякувати Богу в нього все із головою впорядку і він без штанів по місту неходить…ха-ха! А він що свиня що до корита требе допускати…)))

  • 20:13 | 14 липня, 2012 at 20:13
   Permalink

   М**к був директором 3 місяці. А після Т*** в Стнадартметрології нарешті запанував спокій.

   • 23:08 | 14 липня, 2012 at 23:08
    Permalink

    це ти називаєш спокоєм!!!??? значить це нормальна ситуація, коли позапланово атестують працівників.звичайно, атестацію ніхто не проходить. з тобою б так поступили!!! напевно б ти тоді дуже спокійно зажив! а ще б спокійніше зажив, коли б взнав, що твоя посада вже куплена за кругленьку суму!
    таких кадровиків в шию гнати!а ще краще привселюдно опозорити, провівши їй атестацію. нехай відчує себе в шкурі тих звільнених працівників! на що керівництво дивиться!!! хоча про яке керівництво мова йде – вони разом деребанять стандарти!

    • 17:32 | 17 липня, 2012 at 17:32
     Permalink

     Після того як Тешнер (який до речі зараз безбідно живе) за хабарі понабирав на роботу некваліфікованих співробітників, зараз просто необхідно проводити позапланову атестацію, щоб науково-виробничий центр виконував свої прямі функції та не мав роздутого колективу…
     А невдоволені через своє звільнення будуть завжди!

     • 14:36 | 14 серпня, 2012 at 14:36
      Permalink

      Хотіла влаштуватись на роботу в стандарти то мені теперішнє керівництво таку суму загнуло, що я б до пенсії її невідпрацювала…((( А Ви говорите про попереднє керівництво….а перед носом небачите чи притворяєтесь????

   • 19:42 | 16 липня, 2012 at 19:42
    Permalink

    Я вважаю, що людина яка ні в чому не винна так себе нервово вести не буде, тим більше якщо ця людина керівник і труситься перед екзаменом до якого не готувався. ДА МАКСИМКА?

   • 14:29 | 14 серпня, 2012 at 14:29
    Permalink

    Спокій??? Зашугати людей це Ви називаєте спокоєм??? Ще трошки і працівники небудуть мовчати і посадять Вашого Максимку так само як Щепановського!

   • 21:40 | 22 жовтня, 2012 at 21:40
    Permalink

    Спокою нема, небуло і небуде поки неповерненься п.Тешнер назад! Миколо Ярославовичу повертайтесь назад ми вже втомились чекати на Вас…на кого Ви нас залишили???? Щиро ваші працівники!!!!

 • 20:48 | 11 липня, 2012 at 20:48
  Permalink

  Висновок один поки неповернеться пан М.Тешнер назад на своє керівне крісло, там і надалі буде такий шалений безлад! Так що невтрачаємо надії і з нетерпінням чекаємо його повернення!

  • 16:56 | 12 липня, 2012 at 16:56
   Permalink

   Чекають повернення кого? вбивці і хабарника, який досі продовжує збирати дань з підприємств області, представляючись майбутнім директором ДП “Тернопільстандартметрологія”. Люди, повірте, цю гниду Т***а самі працвники не пустять на поріг підприємства.

   • 19:27 | 16 липня, 2012 at 19:27
    Permalink

    Чмо горбате, не директор, не мужик а тряпка!!!

   • 19:32 | 16 липня, 2012 at 19:32
    Permalink

    Теперешнє керівництво як курва – ти на неї плюєш, а вона каже що дощ іде!!!

   • 21:30 | 18 липня, 2012 at 21:30
    Permalink

    М.Я ” НЕ БІЙТЕСЯ НІЧОГО . ВИ СИЛЬНА ЛЮДИНА. ТОГО ХТО БОЇТЬСЯ ПЕРЕСЛІДУЮТЬ НЕВДАЧІ . СТРАХ ІНОДІ ПРИПУСТИМИЙ В ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ . АЛЕ У ВІДПОВІДАЛЬНИЙ МОМЕНТ ЖИНІТЬ СТРАХ ГЕТЬ . ЗАСУМНІВАЄТЕСЯ ХОЧА Б НА МИТЬ ЗАЗНАЄТЕ ПОРАЗКИ.”МИ ВАС ЧЕКАЄМО ПОПІГ ПОМИЄМО.

  • 20:26 | 14 липня, 2012 at 20:26
   Permalink

   Віолетта, ти де прицюєш? В нас в Стандартах все чудово, а місце Т***а на кічі.

  • 23:00 | 15 липня, 2012 at 23:00
   Permalink

   Женя повертайся до роботи поки ті вилупки ділять В****у!!! В тебе є шанс третій завжди виграє!

 • 22:32 | 11 липня, 2012 at 22:32
  Permalink

  Прочитав статтю і оторопів: ці два клоуни Федоров та Войтина знову промишляють разом,дивно, що вони ще ці стандарти по цеглині не розтаскали, бо в нас в хоросткові це були злодії першої масті, вчасно їх Гута турнув, а ще чув, що цей грузинський мажор Максимка руки мужикові в барі поламав, і після всього таку сволоту ставлять директором? Молодці тернополяни, що не мовчите! Гнати ту наволоч, щоб аж курява здіймалась. Тільки не зупиняйтесь, побільше б таких людей!

 • 23:00 | 11 липня, 2012 at 23:00
  Permalink

  Прочитав статтю і оторопів: ці два клоуни далі промишляють разом, дивно що вони ще по цеглині не рознесли ці стандарти, бо у нас в Хоросткові Ф***ов і В**а були злодії першої масті, Гута вчасно їх розгледів і турнув, а ще цей грузинчик кажуть руки поламав якомусь мужикові в барі і після цього таку наволоч призначають директором . Молодці тернополянин, що не мовчите, побільше б таких людей. Сажати таких бандюків і вивозити на Колиму.

  • 09:52 | 13 липня, 2012 at 09:52
   Permalink

   Йолопе, “Ма***а” розрахувався з усіма боргами своїх попередників в Хоросткові, а В***а взагалі там не працював.
   До речі, хто не знає, Ж***н втратив око саме в кримінальних розбірках, а його жона відсиділа в КПЗ за вбивство коханки Ж***а. І це таких класних молодців, як сімейне подружжя Ж**х, має бути багато?

   • 23:05 | 15 липня, 2012 at 23:05
    Permalink

    І я, не я, і стандарти не мої!!! В стандартах я буваю мельком як злодій, Жжижина не виганяв……..! Петро Гоч із Хоптяном мене відмаже і версію підкаже……!!! Все буде в “шоколаді”!!! І буду Я і буде Таня моя.І будем разом ми при владі!!! А совість промовчить і мій господар Хоптян в подальшому навчить, як брехати, Давити та вбивати!!!

    • 19:22 | 16 липня, 2012 at 19:22
     Permalink

     Будемо вдячні своєму клоуну регіоналу коли побачимо нарешті його плечі!!!

  • 14:45 | 14 серпня, 2012 at 14:45
   Permalink

   У наших українців привичка завжди рахувати чужі гроші…)))) А Вам хто недає заробити на таку саму машину? Просто нетраба сидіти в дома склавши руки і мріяти про машину за 70000$!!!!!!! Ця людина незважаючи на свій молодий вік трудиться і дбає про свою сімю! А всі ми жінки хочемо мати такого самого заможнього чоловіка….Чи не так?

 • 00:53 | 13 липня, 2012 at 00:53
  Permalink

  А чому немає думки іншої сторони? Стаття явно замовна та проплачена колишнім директором. Нецікаво!

 • 10:04 | 13 липня, 2012 at 10:04
  Permalink

  А для чого “Новій тернопільській” думка іншої сторони? Факти і правда “Нову Тернопільську” не цікавлять, а цікавить лише дешева популярність.

  • 22:49 | 15 липня, 2012 at 22:49
   Permalink

   Дякуємо Тернопільській Новій за підтримку порядних працівників, В****а вже “застяла” та наказала Ф****у поміняти атестаційну комісію………”а він каже, Т**я а це буде правильно? – а КАДРОВИЧКА як хочеш, я тобі сказала пішли дам зірочки”, і зайшли в кабінет!!! Люди дайте коментар яку вона має “зірочку”, що всі директора від неї залежні????

   • 22:54 | 15 липня, 2012 at 22:54
    Permalink

    В неї чоловік шоферує в Києві вона ж тут відпочиває та тягається по кабаках!!!

    • 22:57 | 15 липня, 2012 at 22:57
     Permalink

     А її дітям не стидно, що у них мама така? А де її свекруха із свекром?, батьки нащо дивляться? Противно на це все дивитися так і хочеться плюнути в ту сторону,………. до дідька!!!!

     • 20:40 | 19 липня, 2012 at 20:40
      Permalink

      КАДРА на дітях відібється!!! Вони так не дуже мудрі!!!

 • 17:40 | 13 липня, 2012 at 17:40
  Permalink

  Не переконливо, секс-кадровичка стандартів В**а, надаєш інформацію. Якби Ж**а сиділа за вбивство, мабуть не мала би в трудовій книжці безперервного трудового стажу, не служила б з судимістю в армії. Що припекла правда? Не знаєш, як захиститися? А ось про надання тобі повноважень всіма директорами не за красиві глазки красномовно і переконливо свідчать колишні секретарки стандартів. Може згадаєш епізод у Смикавцях на шашликах? Або про оргії з директором одного із коньячних заводів? Продовжувати?..

  • 20:25 | 19 липня, 2012 at 20:25
   Permalink

   БОГ ШЕЛЬМУ МІТИТЬ!!!

 • 20:14 | 14 липня, 2012 at 20:14
  Permalink

  Ж**н числився стукачем в Стандартах, а тепер прийшлося піти…

  • 22:26 | 14 липня, 2012 at 22:26
   Permalink

   люди добрі, та ж першою стукачкою в кожного директора була і є В***А, яка зі своїм коров’ячим вим’ям напролом заходить в кабінет.
   і їй скоро прийдеться піти…

 • 20:18 | 14 липня, 2012 at 20:18
  Permalink

  Ж**н обслуговував Т**а ще на “Семгалі”, коли той бензин “віслючою сечею” розбавляв.

  • 22:13 | 14 липня, 2012 at 22:13
   Permalink

   Ж**н хоч і Т***а обслуговував а В**А всіх підряд. не дивно що ЦЯ ВІДЬМА ще тримається на роботі.

  • 18:24 | 15 серпня, 2012 at 18:24
   Permalink

   Ха… це для Вас “Вісьлюків” “віслючою сечею” бензин розбавляв…..)))

 • 20:20 | 14 липня, 2012 at 20:20
  Permalink

  Т**р – це ж наволоч! Він ніколи не буде в Стандартметрологіїї знову, підприємці не допустять цього. Тепер інші часи, ніхто мовчати не буде!

  • 22:01 | 22 жовтня, 2012 at 22:01
   Permalink

   Небуде? Та це Вас скоро небуде в Стандартах, а Тешнер поверненьться і знову запанує спокій, мир та злагода!

 • 20:22 | 14 липня, 2012 at 20:22
  Permalink

  Т***а чекає те саме, що й Щепановського – обкрадав людей і сів! І цей сяде за аварію та смерть людини…

  • 19:25 | 16 липня, 2012 at 19:25
   Permalink

   ВОо бидло!!!!! Як ти подивишся рідним загиблого в очі?????, Як будеш спати коли таке пишеш, звідки людину піднімаєш!!! Нічого бог високо і бачить далеко!!!!

  • 21:10 | 19 серпня, 2012 at 21:10
   Permalink

   Тільки Богу відомо чого чекає Т***а!!!!!! Боже захисти його від цих наклепів!

 • 20:24 | 14 липня, 2012 at 20:24
  Permalink

  Т**р і Ж**н разом обкрадали та позорили держустанову! Та тепер їх час закінчився.

 • 20:26 | 14 липня, 2012 at 20:26
  Permalink

  Настрогу звільнив Т**р – це знають всі у Стандартметрологіїї

 • 20:30 | 14 липня, 2012 at 20:30
  Permalink

  Т**р – єврей?

  • 14:43 | 16 липня, 2012 at 14:43
   Permalink

   попахує міжнаціональним скандалом!

 • 22:41 | 15 липня, 2012 at 22:41
  Permalink

  Якщо провести порівняльний аналіз коментарів, то більшість намагається писати чемно а прокльони та образи наркомана Федорова та його задоволення СЕКС-БОМБИ В****ї не перестають литися на голови порядних працівників яких вони чомусь всіх не поважають та звільняють. Складається враження, що тупа В**а може працювати тільки передком він у неї ведучий і їй негайно потрібне лікування!!! МАРАЗМАТИКІВ В ПСИХ-ЛІКАРНЮ!!!

  • 21:05 | 19 серпня, 2012 at 21:05
   Permalink

   Перепрошую чому тільки “передком” і ротовою порожниною теж ….))))

 • 23:10 | 15 липня, 2012 at 23:10
  Permalink

  Ну що друзі, здається “крайнім” призначать Ф****а Максімка Олександровича ……, а бидло і дальше в стандартах буде керувати і наступних директорів звільняти…….Панове, ну що потрібно зробити, щоб ми прокинулися та змели цю гидоту із Стандартів!!! Невже влада піде по краю цинізму і залишить їх у нас!!!
  ПАНЕ ХОПТЯН хочаб заради рейтингу ПРОФФЕСОРА схаменіться, адже сьгодні самому дурнішому зрозуміло, що ВИ ХОПТЯН тут “при дєлах”

  • 20:50 | 19 липня, 2012 at 20:50
   Permalink

   Хоптян єдиний голова облдержадміністрації за всю історію тернопільської області що шанує курвів та злодіїв і сам їх демонструє колективам, не виключення і стандарти!!! В актовому залі говорив голова, що знає цю глибокоповажну людину як бізнесмена, але ж не говорив, що Ф** обкрадав голів сільськогосподарських підприємств і робив їх банкрутами (Бевзького Степана). Розвалив господарку так, що навіть стайні порозбирали!!! ОЦЕ КОМАНДА ГУБЕРНАТОРА!!!

  • 21:02 | 19 липня, 2012 at 21:02
   Permalink

   Колеги невже Ви вірите, що пан Хоптян Вам поможе….., як він ще заступиться не дай Боже за Вас то тандем зірве гроші, щоб йому на лапу дати і будбте серйозні відкрийте очі і подивіться де Ви живети і хто Вами керує!!! Запийте водою!!!

 • 19:37 | 16 липня, 2012 at 19:37
  Permalink

  Та тут по ходу діла детектив можна писати, що не день то нові деталі, але я думаю що все одно це все замнуть. Надто багато для декого поставлено на карту. Добре, що є інтернет – ЗМІ, а то ми б і частини з того всього не знали: і як білизну кадровичці вибирали (червоний, рожевий, салатовий в рюшах). Пане Олеже це Вам на роздуми якщо не читаєте то в Київ вишлемо, Ви ж про політику пишете, заберіть її від нас із собою в Київ!!!

  • 21:00 | 19 серпня, 2012 at 21:00
   Permalink

   Та нахера вона йому в Києві….)))))

 • 21:12 | 19 липня, 2012 at 21:12
  Permalink

  ХМММММ!!! Все таємне з часом стає явним!!! Петро ти бачиш як В** і Ф** на єврея женуть, дуже дивно і просто, ніхто по суті і не розбирався, де гроші там правди немає одна брехня – самі себе не поважаємо!!! А хапуги як росли так і ростуть в посадах на стандартах, примножують статки і плодять таких же самих уродів!!!

 • 21:18 | 19 липня, 2012 at 21:18
  Permalink

  Просто дивно як спостерігає за перебігом цих обставин Міністерство економіки сектор запобігання та виявлення корупції!!! ХАЙ ДІЄТЬСЯ БОЖА ВОЛЯ!!!

 • 21:13 | 20 липня, 2012 at 21:13
  Permalink

  По всім азимутам. Почнемо із малого: проголосуємо на виборах за нові обличчя, а до нових парламентськтих створимо “ПАРТІЮ ПІРАТІВ”, – тоді і складемо план наступу. Як мінімум можна відмовитись від конфет “РОШЕН” де і так багато штучних добавок, а замість них їсти рибку, МЯУ – ПІРАТИ!!!!

 • 21:25 | 20 липня, 2012 at 21:25
  Permalink

  Нічого не виходить, ми не дочекалися!!! Прокуратура та охорона праці, профспілка перевірок не проводить зпитань звільнення людей, – як бензин тонами списується, як метал продається, розкрадають держустанову, люди це пишуть в ЗМІ!!! Нігде Л**я Д**я і словом не обмовиться. Все під семи замками. Народ і так знає злодія директора Тернопільстандартметрологія – товариша Ф**а!!! І як Воно середнього роду не появляється на людях і ще щось там балакає. І ми хочемо в одній із найменших областей добитися правди. Ви ж преса відкривайте скрізь двері та пишіть – і буде довіра підприємців до стандартів!!!! Після статті в газеті пройшло вже стільки часу і тишина, правоохоронних органів немає в Тернополі (тим більше антикорупційних)?, коли ж Ви нарешті втрутитись? ТАНДЕМ В НА СТАНДАРТАХ НЕ МАЄ ГРАНИЦЬ!!! Можливо нас чекає мінекономіки? …..

 • 21:31 | 20 липня, 2012 at 21:31
  Permalink

  Ясна річ ми знаємо чого ми так бідно живемо…??? Все таки є надія що злодюгів з Тернопільстандартметрології позвільняють..!!!!!! Думаю що для початку тільки через свідомість колективу можна щось змінити. Ніякі інші методи неефективні. Починати треба з нас самих….!!! Щоб обмолодити організм стару кров треба спускати…!!!!!!!!

 • 13:38 | 3 лютого, 2014 at 13:38
  Permalink

  На сесії, яка відбулась 31 січня, депутати визнали незадовільною роботу Тернопільської РДА за 2013 рік та проголосували проект рішення про вотум недовіри голові РДА Віктору Щепановському.
  ЩепановськийГолова РДА на сесію не з’явився, однак формальний звіт про свою роботу подав. У ході таємного голосування недовіру Щепановському підтримало 46 з 55 присутніх депутатів. Тепер доля посадовця залежить від волі Президента.
  Нагадаємо, що раніше прізвище Щепановського фігурувало у ряді скандалів, пов’язаних із земельним “дерибаном”.
  Депутати Тернопільської райради також визнали на території Тернопільського району повноваження Народної ради та затвердили бюджет району.

Comments are closed.