Бій за землю біля Березолю: тернополяни просять підтримки у суді

Сьогодні, 14 березня, о 14.30 в Тернопільському окружному адміністративному суді, вул. Кн. Острозького, 20,  відбудеться  судове засідання по незаконній забудові територіі ПК “Березіль”. Мешканці мікрорайону “Дружба” просять підтримки в суді.

Нагадаємо, що тернопільська влада не полишає намірів звести за приміщенням палацу культури «Березіль» житлову новобудову. Мешканці сусідніх будинків кажуть, що їхньої думки з цього приводу ніхто не запитував. Люди бояться, що через будівельні роботи можуть постраждати їхні помешкання, які розташовані на схилі за будинком культури. Тому продовжують виступати проти, за що їм навіть погрожували насильством. Декого з протестувальників навіть звільнили з роботи.

Люди неодноразово збиралися під стінами ПК «Березіль», спілкувалися з інвестором. Аби зупинити перспективне будівництво, на спірній ділянці навіть висадили дерева. Однак представники інвестора запевняють, що мають усі необхідні документи, а окрім оббивки та заміни крісел, вони повинні також замінити ковролінове покриття у будинку культури і провести благоустрій поруч із «Березолем».

Цікаво, що на інформаційному стенді, який знаходився поруч будівництва, вказано, що генпідрядником будівництва виступав ТОВ «АТТІКА-Т». Натомість про “ЕВЕРЕСТ-ТЕР”, з яким судиться прокуратура, немає ні слова. Хоча обидва ТОВ викликають підозри. Фірмі «АТТІКА-Т», яка зводить багатоповерхівку з культурно-мистецьким центром, зовсім мало від народження. Її статутний капітал становив аж 500 гривень. Кінцевий бенефіціар – Юлія Миколаївна Горошко з села Кушлин Кременецького району. Офіс цього «серйозного» будівельника знаходився в кімнаті №409 по вулиці Гетьмана Мазепи, 10. Не здається дивним, що генпідрядник капітального будівництва високої складності мав у статутному капіталі всього півтисячі гривень, невеличкий офіс і таку з мізерну техніку. ТОВ “ЕВЕРЕСТ-ТЕР” також існує не довго – чотири роки. Статутний капітал фірми становить 10 тис. грн., а засновник ТОВ – родом з міста Збараж.

Коментарі вимкнені.