Бійцеві, який під час виконання завдання врятував сімох побратимів, дали гектар землі в Довжанці

1 га землі для ведення особистого селянського господарства дали нашому землякові, бійцеві Збройних Сил України Богданові Музиці, який нагороджений двома орденами «За мужність».

Дозвіл на розробку проекту землеустрою поза межами населеного пункту на території Довжанської сільської ради Тернопільського району 16 серпня з рук голови Тернопільської ОДА отримав батько бійця Михайло Музика. Його син не зміг бути присутнім особисто, адже нині перебуває на східному фронті. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Як розповів батько бійця, у складі Збройних Сил України його син оберігає наш спокій уже три роки. За цей період про його мужність та героїзм дізналася вся країна. Так, за даними Вікіпедії, у березні 2017-го Богдан Музика брав участь у визволенні та обороні Новосвітлівки та Трьохізбенки, що на Луганщині. Тоді він виконував завдання у складі групи з восьми осіб. Утім, внаслідок спрацювання протипіхотної міни військовий, який рухався попереду групи, отримав осколкове поранення обох ніг, множинні осколкові поранення та тяжке мінно-вибухове поранення. Ціною власного здоров’я Богдан Музика зберіг життя сімом військовослужбовцям зведеної групи.

У травні цього року Президент України Петро Порошенко нагородив Богдана Музику орденом «За мужність» ІІ ступеня. А два роки тому, у 2015-ому, Богдана за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагородили такожорденом «За мужність» III ступеня.

 

Коментарі вимкнені.