Біля Тернопільського ставу знайшли велику кількість слідчих документів поліції

У Тернополі в п’ятницю, 2 вересня, на пристані ставу біля готелю «Галичина» молоді люди знайшли велику кількість матеріалів кримінальних проваджень та протоколів поліції. У більшості з яких фігурує прізвище слідчого Леськів, повідомиляє zaxid.net з посиланням на «Тернополяни».

«У п’ятницю ввечері на пристані біля готелю «Галичина» було розкидано багато документів формату А-4 з печатками та підписами. Придивилися, то були документи слідчих дій правоохоронних органів, протоколи допитів, пояснення свідків, заповнені протоколи про адмінправопорушення, а також чисті бланки цих протоколів уже з печатками. На більшості документів стояли ініціали та прізвище людини, яка їх складала Леськів О.М.», – розповів один хлопців, які знайшли документи.

Тернополяни звернулися до патрульних, які проїжджали неподалік і повідомили про знахідку. Патрульні позбирали усі документи, що були на пристані і відібрали в хлопців пояснення факту знахідки документів, записали їхні контакти.

Пізніше увечері до одного із хлопців зателефонували, як представилися, зі служби внутрішньої безпеки поліції. Запропонували зустрітися для з’ясування обставин знахідки. Двоє хлопців, які знайшли документи зустрілися із правоохоронцям.

«Нашому здивуванню не було меж, коли представившись представниками служби безпекиполіції, працівники внутрішніх органів заявили про відсутність у знахідці частини важливих документів, звинувачуючи нас у їх зникненні. Запитували де решта документів, вели себе зухвало та хамили» – додав хлопець.

У патрульній поліції Тернополя та ГУ Нацполіції Тернопільскої області поки не коментували цього інциденту.

Коментарі вимкнені.