Спочатку церква, потім – розваги: на Тернопільщині для дітей провели релігійний табір

церкваЗ 22 по 27 серпня в Зборові пройшов табір “Веселі канікули з Богом”, у якому взяли участь понад 350 дітлахів. Кожен день діти розпочинали з Божественної Літургії, а опісля бігли до забав та розваг.

Цьогорічний табір мав свою особливість, так як у середу був День Незалежності. Цей день став Днем Родини. Вже традиційно діти разом з батьками молились на Святковій Божественні Літургії, після якої всі присутні отримали привітання від воїнів АТО та могли скористати з всіх цікавинок свята. Зокрема можна було пострибати на батуті, постріляти у тирі, зіграти у водний та звичайний дартс, зіграти у міні боулінг, випробувати свої сили у настільному тенісі, знайти вихід на лабіринті та багато інших розваг. І все це було безкоштовно.

Також на протязі тижня діти змагались у великих іграх, вчились робити щось своїми руками на гуртках. А також у четвер мали змогу почути добре слово про збереження екології від нашого гостя о. Василя Шафрана, який є референтом бюро в питаннях екології.

А на завершення табору вже традиційно пройшов концерт, у якому діти презентували своїм батькам те, чого навились за весь тиждень. Тоді був солодкий стіл, сльози, обійми та прощання до наступного року.

Коментарі вимкнені.