Богдан Юлик став власником елітної нерухомості в Тернополі? (фото)

Подейкують, що лише за останній рік керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик обжився тисячами квадратних метрів елітної нерухомості. Тому Тернопіль  незабаром поповниться такими закладами, як нічний клуб, паб, спортзали та магазини.
Кажуть, що право власності молодий чиновник не оформляв на себе, а на довірених йому людей, чим Богдан Іванович не гребує вихвалятися про це перед своїми друзями та колегами по роботі.
Вже сьогодні тривають завершальні ремонтні роботи по вулиці Живова, 7. За кілька днів там мають відкрити елітний нічний клуб разом із пабом пі спільною назвою «Корона». Афіші про цю подію розклеєні по всьому місту.
Варто зауважити, що на Живова відбулося не просто реконструкція, а повна перебудова приміщення. Там за кілька місяців виросло одразу три поверхи.
По вулиці Чумацькій на 90% готовості вже стоїть спортивний зал клубу «Фаєр» на більше як 1000 квадратних метрів. На сторінці спортоб’єднання є повідомлення про майбутнє відкриття. Це підвальне приміщення колишнього ресторану у приміщенні готелю «Галичина», яке потім виконувало функції супермаркету «Фуршет».
Подейкують, що пан Юлик особисто запрошує спортсменів у свій новий спортзал та хоче скласти конкуренцію вже знаній школі фрі-файту та недавнім секціям панкратіону імені Володимира Камінського.
Хоча вже сьогодні «дорожник» має у користуванні вже один власний боксерський зал у цоколі ЗОШ №21, приміщення якого міська рада надала йому у безкоштовне користування терміном на 49 років.
Ще один необжитим приміщенням, яким встиг похвалитися під час застіль молодий чоловік, є цілий колишній супермаркет «Київ» по вулиці Лучаківського. Там поки не відбуваються жодні будівельні роботи.
Як подейкують люди наближені до дорожньої галузі, така неприхована комерційна активність Богдана Юлика пов’язана з тим, що бути на займаній посаді йому залишилося не так і довго. Чи то з власної волі, чи з волі вищого керівництва пан Юлик має намір перекочувати у бізнес, кажуть його колеги.

Коментарі вимкнені.