«Боги» привезли тернополянам “Сніг” та оспівали “Партію снайперів” (фото, відео)

7 грудня, в рамках всеукраїнського туру на підтримку першого альбому «Шабля», до Тернополя завітав «Kozak System». Гурт має нову назву, але насправді ці музиканти давно уже відомі не лише в Україні, а й поза її межами, адже ще рік тому вони грали у «Гайдамаках».

У Тернополі «козаки» спочатку спілкувалися з місцевими журналістами в Центрі комунікацій. Зізналися, що дорога до нас була важкою і зайняла більше часу, ніж вони планували. Потім хлопці «забігли» на прямий ефір в УХрадіо, і ввечері «дали жару» в пабі «Хмільне щастя».

Як розповіли «Kozak System» присутнім на концерті – саме Тернопіль цьогоріч у травні став першим містом, а “Хмільне щастя” – першим клубом, в якому вони виступили з новою назвою, після того, як вийшли з «Гайдамак». Тому свій виступ 7 грудня соліст «Kozak System» Іван Леньо назвав знаковою подією.

–          Нам буде набагато веселіше і приємніше грати, якшо ви будете танцювати, адже це не філармонічний концерт, а роковий, – запрошував до танцю Іван Леньо.

Він шкодував, що через специфічну сцену в пабі музиканти не можуть «дістатися» до публіки (в «Хмільному щасті» сцену і глядачів розділяє барна стійка – прим.ред).

–          Знаєте, мені здається, що ми тут нагадуємо проституток з Гамбурга, – жартував Іван Леньо. Але дякував «Хмільному щастю» за те, що концерт є можливим, і обіцяв, що якшо глядачі будуть себе гарно поводити, то музиканти таки «щось вигадають».

Так і сталося – трубач гурту Сергій Соловій, у якого вже стало звичкою на концертах вибігати в зал з трубою (особливо на пісні «Гей, Іване»), таки час від часу підсовував свій блискучий інструмент «під ніс» глядачам, аби ті підспівували у невеличкий мікрофончик на ньому. Сергій закликав сором’язливиих чи поважних тернополян до танцю, адже навіть після третьої пісні «Бай-бай, кохана» перед музикантами було «не густо» охочих «потрусити кісточками».

–          Стоп стоп стоп, так не піде. Не почнемо наступну пісню, поки хоча б 20 чоловік не вийде, – «командував парадом» Сергій. І рахував, чи є достатня кількість люду.

Після цього звучала пісня «Ми боги» і всі, хто був перед сценою-«олімпом», мали нагоду відчути себе всесильним, підспівуючи на повне горло «Ми боооогиииии!!!». А коли «Kozak System» заграли пісню «А вже тому 7 літ буде» та славнозвісну «Маланку», то на танц-пляц «підтягнулися» і солідніші відвідувачі, котрі з початку концерту незворушно слухали козацький рок. Тепер же вони танцювали в парах, потім, на пропозицію музикантів, навіть Івана кликали (Гей, Іване! Годі спати! – прим. ред.), а згодом і «на біс», не гірше «молодняка», музикантів викликали.

По закінченню офіційної програми «Kozak System» заспівали ще пісню «Tylko Z Nieba» польською мовою, котру записали з живою легендою польського фольк-джаз-року, гуртом Voo Voo. Під бурні овації Іван Леньо подякував тернополянам за класну компанію та позитивні вібрації і, під викрики «Ма-лан-ку! Ма-лан-ку!» презентував пісню на слова Сергія Жадана «Сніг».

До речі, в  залі цього вечора можна було побачити Валерія Чоботаря – керівника тернопільського обласного осередку Всеукраїнської Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств. Пан Валерій має безпосереднє відношення до альбому, котрий презентували козаки в Тернополі, адже він приймав участь у зйомках однойменного кліпу.

Спеціально на концерт з Бережан приїхали і організатори фестивалю «Рурисько». Додому поверталися зі стосиком білих стильних «Шабель». Кажуть, що хотіли би, аби «Kozak System» стали хедлайнерами їхнього фестивалю у Бережанах.

Слухав «Kozak System» у «Хмільному щасті» і власник ТРЦ «Подоляни» – Василь Чубак. Щоправда – не танцював. З посмішкою пояснював щось нестримній палкій прихильниці гурту, котру охорона закладу попросила злізти зі стільця. Отака вона, запальна творчість «Kozak System», аж мало фанатам простору, в і так величезному пабі.


Фото Володимир Явнич, фотоагенство “Дубельтівка”,

Текст Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “«Боги» привезли тернополянам “Сніг” та оспівали “Партію снайперів” (фото, відео)

 • 16:23 | 11.12.2012 о 16:23
  Permalink

  Отака вона, запальна творчість «Kozak System», що аж 30 людей виявили бажання прийти на концерт!!!!:))))))))))))))))))))))))Зал був майже пустий.

  • 16:50 | 11.12.2012 о 16:50
   Permalink

   ну привіт, Віко, 30 танцювали. А сиділо набагато більше. Але не густо в залі було. Думаю що то через то шо піст або реклами мало було. то музика не для школярів. але ніхто не вийшов з хмільного щастя байдужим правда?

 • 19:05 | 11.12.2012 о 19:05
  Permalink

  Не дуже розумію на якому концерті була шановна Вікторія. Таке враження, що ми говоримо про якісь різні заходи. Єдине пояснення – така зараз погана погода і пані, напевно, прихворіли! а під температуру і не таке приматитися може! Але добре, що навіть попри це Віка, перемагаючи недугу, також прийшла на концерт! ви молодець! Бо це було варте того! Козаки були неймовірні!! багато людей танцювали, багато співали, ще чимало було в самому залі. Неееееймовіііііірний концеерт! шалена енергетика!! дякую Козак Систем! ні миті не жалкую, що їхала на концерт з іншого мітса!!!

Коментарі вимкнені.