“Brevis” творив з тернополянами щось нереальне (відео)

Такого тернопільський «Березіль» давно не бачив – 7 листопада у Тернополі виступив рівненський симфонічний оркестр Brevis.

У рамках гастрольного туру гості з Рівного представляли проект “Рок-легенди «Музика сердець” під керівництвом диригента Геннадія Фіськова. Загалом в проекті брали участь майже 40 музикантів. Окрім традиційних для симфонічних оркестрів струнних і духових інструментів, були й бас-гітари, клавішні та ударні.

Оркестр створений в 2004 році для реалізації цікавих музичних ідей та популяризації музики. Варто сказати, що це їм вдається на славу – кожен концерт проходить “на ура”, а вік слухачів помітно молодіє, що свідчить про інтерес підростаючого покоління до такої музики.  Ще б пак, адже в репертуарі музикантів кращі пісні класиків рок-сцени – Queen, Metallik , Scorpions, Depech Mode, Deep Purple та інших.

Вчора у Тернополі був не просто концерт, а справжнє шоу, яке складалося з оркестрових і вокальних номерів, чоловічих фатальних голосів і ніжного звучання голосу солістки. Рвались струни, протиралися смички та шалено калаталися серця тернополян від драйву на сцені. А пісня «Файне місто» просто підірвала тернополян з місця. З “Бревісом” співав весь зал.  Вдячні глядачі свою прихильність виражали гучними оплесками та танцями.

– Тернопіль, що ви з нами робите? – жартував Геннадій Фіськов.

Як діляться враженнями у соціальній мережі тернополяни – це було просто неперевершено.

Андрій Вівчар: «Враження неперевершені, а Файне Місто Тернопіль було бомбезно!!!!!»

Катя Старко: «BREVIS, було дуже круто! особливо сотня телефонних і запальничкових вогників. навіть совкова атмосфера “Березілю” нічого не зіпсувала».

Тетяна Кравець: «Вчора була на Шикарному симфонічному рок-оркестрі “Brevis”, який приїхав до нас з проектом “Музика сердець.Рок -Легенди”.Ніколи б не могла подумати,що вони приїхали з міста Рівного. Надзвичайно талановиті люди!=) Буде можливість піти на них,не сумнівайтеся,ніколи не пожалкуєте=)Дякую,за чудовий подарунок одній людині!Емоції зашкалюють!!!=))».

Виконавши на біс три композиції, музиканти пообіцяли приїхати до Тернополя знову. Бо тут їх з нетерпінням чекають не лише ті глядачі, які вчора підзарядились енергією не на один день. Адже від побаченого та почутого так хочеться жити, дихати, сміятися, ловити кожну мить. “Бревіс” -це дійсно музика сердець, що билися в той вечір в унісон.

Хочемо зазначити, що це свято відбулось завдяки організатору концерту – Володимиру Вермінському.

Коментарі вимкнені.