Віктора Щепановського може звільнити сам Віктор Янкович

За брата скандального будівельника Зеновія Щепановського – голову Тернопільської районної державної адміністрації Віктора взявся народний депутат Олексій Кайда. На голову РДА депута пожалівся Президенту України – він вимагає звільнити чиновника з посади.

Олексій Кайда навів Президенту низку прикладів «оборудок» голови райадміністрації.

«Те, що нині відбувається із землею у Тернопільському районі, можна порівняти хіба що з татаро-монгольською навалою. Голова Тернопільської РДА вже практично позбавив земель запасу села Стегниківці, Кип’ячка, Довжанка, і цей список можна продовжувати. Це і скандал навколо біатлонної бази у Підгородньому, ситуація з землею у Петрикові, Острові, Великій Березовиці… Доходить до того, що селянам немає змоги навіть розширити цвинтар, бо навколо – приватна територія», – зазначає свободівець.

Як наголосив народний депутат, у жовтні прокуратурою області було встановлено, що Віктор Щепановський тільки протягом вересня-грудня 2012 року надав 28 громадянам незаконні дозволи на складання проектів землеустрою, ще декільком незаконно видав державні акти. Олексій Кайда вимагає від Глави держави прийняти рішення щодо звільнення з займаної посади та персональної відповідальності голови Тернопільської РДА за порушення законодавства при виконанні службових обов’язків.

Коментарі вимкнені.