“Бучачагрохлібпром” налагодив співпрацю з потужним світовим виробником насіння

У ТзОВ «Бучачагрохлібпром» вже думають про наступну посівну. Зокрема, спеціалісти насіннєвого заводу 26 червня відвідали одну з провідних європейських фірм в галузі насінництва ТОВ «Лімагрейн Україна», з якими налагоджують подальше співробітництво.

– «Лімагрейн Україна» на Вінничині проводило День поля, тут зібрались керівники і фахівці сільськогосподарських підприємств зі всієї України. Вони, як і ми, розуміємо, що насіння цього виробника дійсно якісне та заслуговує уваги аграріїв, адже дає хороші врожаї та сприятливе для нашого клімату, – зауважує директор насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк.

Зокрема, гості заходу мали можливість оглянути демонстраційні ділянки зернових та зернобобових культур, а також озимого ріпаку. Варто зазначити, що вдалося досягти і певних домовленостей з відомим виробником насіння.

– Для нас важливо було підібрати сорти озимих зернових – пшениці та ячменю. І таки вдалося відібрати кращі з кращих зразків насіннєвого матеріалу, які ми вже в скорім часі засіємо на полях Тернопільщини, – каже Михайло Семенович. – Маємо надію на хороші сходи і працюємо в напрямку подальшої співпраці з ТОВ «Лімагрейн Україна», адже партнерство у сільському господарстві – це не лише ділові стосунки, але й взаємовигідне співробітництво та обмін досвідом, яке обов’язково принесе позитивні результати.

Коментарі вимкнені.