«Бучачагрохлібпром» завершив першу чергу будівництва грандіозного заводу з переробки овочів та фрутків

На Бучаччині, у селі Трибухівці продовжується спорудження грандіозного для Тернопілля заводу з переробки овочів та фруктів вартістю кількасот мільйонів гривень. Замовником проекту є фермерське господарство «Гадз», яке очолює знаний аграрій Петро Гадз.

На сьогодні завершено роботи на першій черзі – запрацювала фасувальна лінія.
Роботи зі спорудження першої черги підприємства розпочалися 22 липня і завершились у рекордно короткий термін – 10 жовтня.
«Будувати навіть у такі стислі терміни цілком реально, ­ розповів голова наглядової ради ТОВ . – У жовтні запрацюла фасувальна лінія. А обладнання для виготовлення сухофруктів, пюре, соку, яблучних вина і оцту плануємо завезти у квітні наступного року. До червня завод запрацює на повну потужність, уже буде можливість скуштувати першу продукцію. Зараз будуємо цех переробки сировини, далі на черзі – холодильники на 20 тисяч тонн. А поруч уже готові холодильники для овочів – сушитимемо моркву, буряк, цибулю, інше.»
Кошти на будівництво комплексу залучалися власні та за рахунок приватних інвесторів та банків.
«На сьогодні держава нічого не дає, – додає Петро Гадз. – На сьогодні немає ні кредитування, ні програми з відшкодування коштів. «Заварив» я серйозну «кашу»… Але маємо надію, що це окупиться.»

Коментарі вимкнені.