Будівельники винні Тернополю більше мільйона гривень

Державна фінансова інспекція в Тернопільській області у 2016 році проводила планову перевірку Тернопільської міської ради за період з 1 січня 2013 по 1 січня 2015 років на предмет дотримання законодавства про пайову участь. За результатами перевірки встановлено наявність порушень зі сторони забудовників, що спричинило недоотримання місцевим бюджетом коштів від пайового внеску.

Як зазначила начальник квартирного відділу Тетяна Басюрська, укладення договору пайової участі є обов’язком замовника, тобто забудовника, а не органу місцевого самоврядування, тому бюджет міста з вини забудовників недоотримав більше 1 млн. грн.

«Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначено, що замовник зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, – розповідає Тетяна Басюрська. – Тобто будівельники зобов’язані сплатити пайовий внесок. Оскільки до початку 2016 року міська рада не здійснювала функції будівельного контролю, ми не могли вплинути на будівельників».

Коментарі вимкнені.