“Буржуї грабують – церква покриває”, “Тернопіль має бути зеленим” – паркан навколо скандального будівництва у Тернополі обклеїли листівками

Прихильники ініціативи Еко.Фронт Тернопіль здійснили агітаційний рейд вулицею Орлика, саме тою де піп від імені місцевої церкви вирішив стати “привласнювачем” парку всієї громади, сильно хоче збудувати на його місці “елітну” багатоповерхівку стати нищителем одного з небагатьох острівків природи в місті.
Були розклеєні листівки, на паркан нанесли влучні і правдиві гасла такі як: “Природа важливіше прибутків”, “Церква грабує природу”, “Збережи життя”, “Буржуї грабують-церква покриває”, “… продав душу за прибуток”, “Тернопіль має бути зеленим”, “Природа понад усе” та інші.
Принагідно відбулось символічне повалення частини паркану, що перекривав людям вільний доступ до території яка належить всій громаді. Адже, якщо церква від Бога, тоді для чого ж їм так відгороджуватись?

Екологічний Тернопіль

-1 thoughts on ““Буржуї грабують – церква покриває”, “Тернопіль має бути зеленим” – паркан навколо скандального будівництва у Тернополі обклеїли листівками

  • 21:31 | 18.02.2013 о 21:31
    Permalink

    всіх попів до дної ями,буржув за буржуями-будем,будем бить

Коментарі вимкнені.