Через нововиявлену небезпеку до Тернополя з’їхалися кращі фахівці

mist_16_09-216 вересня, було здійснене обстеження шляхопроводу з метою встановлення фактичного стану руйнувань конструкцій мосту в районі вулиці Гайової.

Обстежували конструкцію спільно із львівськими фахівцями, для цього була використана спецтехніка та спеціальна апаратура. До речі, як зауважив директор ТОВ “Тернопільмостобуд” Юрій Левкович, при будівництві моста були використані струнно-бетонні балки, які заборонили використовувати для будівництва мостів ще двадцять років тому, тому їх необхідно замінити якнайшвидше.

За словами фахівця, міст не розрахований на великі навантаження, яке він витримує щоденно, адже він має стратегічне значення, оскільки є частиною траси міжнародного сполучення, а під ним проходить залізнична колія. Враховуючи, що зазначений авто шляхопровід є складовою частиною двох міжнародних транспортних маршрутів Е50 та Е85, через нього здійснювався великий потік великовагового міжнародного транзитного транспорту.

Нагадаємо, 14 вересня під час обстеження було зафіксовано аварійний стан автошляхопроводу через залізничну колію по вул. Обїзна- вул. Протасевича в м. Тернополі (в районі вул. Гайової). З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації та попередження нещасного випадку було прийняте рішення про припинення автомобільного руху по одній смузі руху в районі шляхопроводу та заборонено рух транспорту вагою більше 8т. через шляхопровід. Сьогодні ж приступили до активної фази обстежень для здійснення коригування проекту на капітальний ремонт шляхопроводу, який було виготовлено у 2014 році після обстеження технічного стану шляхопроводу.

Коментарі вимкнені.