Через що діяльність «Ниви» майже заморожена

Головний тренер “Ниви” Петро Бадло розповів  про ситуацію навколо тернопільського клубу на даний момент. Нагадаємо, що тернопільське керівництво колективу не може зв’язатися із власниками клубу, через що діяльність “Ниви” майже заморожена.

– Можете порадувати якимось позитивними новинами із табору “Ниви”?

– Поки немає чим порадувати. Як би це не було сумно, поки новин ніяких.

– Є якийсь дедлайн можливого очікування?

– Ми будемо чекати до останнього. Будемо сподіватися на краще, що керівництво все-таки вийде на зв’язок. Вестимемо переговори, звертатимемося, проситимемо, щоб не лишили “Ниву” осторонь. “Нива” – це бренд Тернопільскої області, велика історія. Зараз загубити “Ниву” неправильно.

– А чи готові утримувати команду президент клубу Степан Рубай і спортивний директор Павло Білик?

– Вони “за”. Того вони нікого не розпускають і не закривають клуб. Вони також сподіваються на краще, що все-таки власники клубу вийдуть на зв’язок, будуть спілкуватися і ми якогось компромісу знайдемо.

– Спілкуєтеся зі своїми підопічними? Даєте якісь поради, як підтримувати форму?

– Звичайно. Практично щодня зідзвонюємося із гравцями. Спілкуємося, підказуємо. Поки все в індивідуальному режимі.

– Хтось вже оголосив про бажання покинути команду?

– Поки ніхто. Всі навпаки хочуть працювати. Під кінець минулого року нам вдалося створити колектив, почали досягати результату і хлопці повірили в команду, тренера, а у першу чергу – в самих себе, що вони можуть. І на цій стадії, коли є якась впевненість, що ми можемо грати у футбол, загубити клуб було б неправильно.

– На даний момент є заборгованість перед футболістами?

– Так.

– Чи ведете ви переговори із якимось потенційними новачками, щоб вони приїхали на збір у разі позитивного вирішення питання зі зборами?

– У мене є список, кого б я наприклад хотів бачити. Але переговори ще ні з ким не вели, тому що нема про що говорити. Якщо вести переговори, значить, людям потрібно говорити щось конкретно. А не так, щоб сподівалися, чекали, а згодом нічого не вийшло. Треба бути впевненими в завтрашньому дні. Тоді вже можна буде про щось говорити.

ua-football.com

Коментарі вимкнені.