Через вулиці За Рудкою, Броварна, Котляревського пустили соціальну маршрутку №6

маршруткаСоціальна маршрутка під номером шість їздитиме через вул. За Рудкою, Броварна та Котляревського. Відповідне рішення прийняли на засідання виконкому 30 травня.

«В якості експерименту шоста маршрутка їздила по маршруту «За Рудкою, Броварна, Котляревського» три місяці. Від людей ми отримали позитивні відгуки, всі задоволені. Тому прийняли рішення, яким узаконюємо постійний рух соціальної маршрутки №6 через цю ділянку дороги», – зазначив начальник управління транспорту, комунікації та зв’язку міськради Ігор Мединський.

Крім того, до зупинки КП «Граніт» курсує маршрутка №28-А. Там, за словами Ігоря Мединського, підприємці навіть зробили дорогу, аби маршрутка могла довозити робочих на підприємства. Планують продовжити і час руху тринадцятого маршруту в літній період до Автовокзалу у вечірній час, оскільки міжміські та приміські автобуси їздять довше, ніж маршрутки, які курсують на відповідні станції. Наприклад, маршрутка №13 їздить на сьогоднішній день до автовокзалу лише до 17.00.

«Будемо напрацьовувати варіанти, як продовжити рух маршрутного таксі №13 до Автовокзалу у вечірній час. Опрацьовуємо також питання дозволу їхати по Живова маршруткам в разі перевантаження вулиці Оболоня, аби уникнути заторів на цій ділянці дороги», – додав Ігор Мединський.

Коментарі вимкнені.