Через жителів Тернопільщини ледь не згоріло 37 га лісу

26 березня у Борщівському районі рятувальники двічі виїжджали на гасіння сухої трави.

Зокрема о 13:48 виникла пожежа сухої трави з самосівом сосни та лісової підстилки на території Висічанської сільської ради. Вогнем знищено суху траву та лісову підстилку на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 8-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління.

У селі Вільховець Борщівського району о 14:17 виникла пожежа сухої трави на відкритій території поблизу лісосмуги. Внаслідок пожежі знищено суху траву на площі 1 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди селища Мельниця-Подільська, під час гасіння не допущено перекидання вогню та врятовано лісосмугу площею близько 5 га.

Цього ж дня вогнеборці місцевої пожежної команди селища Вишнівець тричі залучались до ліквідації пожеж сухої трави у Збаразькому районі.

Зокрема о 14:35 у селі Поляни виникла пожежа залишків кукурудзи та сухої трави на відкритій території поблизу лісу. Внаслідок пожежі знищено суху траву, залишки кукурудзи на полі загальною площею 10,5 га. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Під час гасіння пожежі не допущено перекидання вогню на лісові насадження та врятовано ліс площею 30 га та посадку самосівів молодих дерев площею 4 га.

О 17.40 у селищі Вишнівець виникла пожежа сухої трави на відкритій території поблизу лісосмуги. Вогнем знищено суху траву на площі 0,04 га. Причина займання та матеріальні збитки встановлюються. Під час гасіння врятовано лісосмугу площею 0,04 га.

О 22:39 у селі Великий Кунинець виникла пожежа сухої трави на відкритій території поблизу лісопосадки. Вогнем знищено суху траву на площі 0,06 га. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріальні збитки встановлюються. Під час гасіння врятовано лісопосадку на площі орієнтовно 0,5 га.

Також 26 березня пожежі в екосистемі виникали у Теребовлянському та Кременецькому районах.

О 14:28 надійшло повідомлення про горіння сухої трави на відкритій території в селі Підгайчики Теребовлянського району. Вогнем знищено суху траву на площі 0,015 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління. Причина займання та матеріальні збитки встановлюються.

О 14:46 черговий караул 23-го державного пожежно-рятувального поста 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління залучався до ліквідації пожежі сухої трави на відкритій території на вулиці Кременецькій, 31, поблизу лісосмуги у місті Почаїв Кременецького району. Під час гасіння не допущено перекидання вогню та врятовано лісосмугу площею орієнтовно 1,5 га. Ймовірно пожежа виникла внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи. Вогнем знищено суху траву на площі 0,5 га. Розмір матеріальних збитків встановлюєтьс

Коментарі вимкнені.