Через зливу маршрутки у Тернополі їхали по тротуарі та розверталися на зустрічній (фото)

Вчора під час зливи тернополяни мали декілька неприємностей. Імовірно, люди подумали, якщо ж ти  «вліз» у потрібну маршрутку, так ти уже однією ногою вдома. Але не так то було.

Тернопільські маршрутки біля зупинки «Берізка», навпроти Універсами, утворили величезний затор. Посередині дорогу усі маршрутки почали різко розвертатися і шукати інші шляхи пробратися на БАМ. Бо до Універсаму добратися було практично неможливо – обабіч стояли тролейбуси та десятки машин. А на зустріч маршрутки їхати по тротуарі!

Що сталося, водії не розуміли самі – чи то злива так наробила лиха, чи там якась аварія була. Тому усі маршрутки, які їхали у напрямі 15 квітня, Аляски та навіть Східного намагалися розвернутися на зустрічній смузі. Через це затори тільки стали більшими. Були моменти, коли видавалося, що маршрутки застрягнуть разом з людьми посеред дороги. На такі «викрутаси» тратили водії приблизно 10-15 хвилин.

А от тернополяни, яким потрібно було добратися до зупинки «11 школа» чи «Люкс», виходили біля «Універсаму» та ішли у зливу пішки! Решта їхала у «душогубці»-маршрутці за «новим» маршрутом. Наприклад, 14 та 27 маршрутка їхала через Текстильник на Подоляни, а на вулиці Володимира Великого повертали на звичний маршрут.

–       Але вже «заробив» шофер, «заробив», – жаліла водія пасажирка-пенсіонерка. – Проїхати цими ямами! Ая-яй-яй! Така дорога жахлива – ями та стільки води!

Варто відзначити, що усі пасажири були вдячні водієві, що той потратив стільки зусиль та зумів хоч так «викрутити» кермо. Адже біля “Універсаму” здавалося, що не існує жодних правил дорожнього руху – усі їхали у ті сторони, у які тільки хотіли.

А от владі, яка ніби «робить» усе – і дороги, і каналізацію, напевне гикалося ой як часто.

Коментарі вимкнені.