Чого так бояться працівники тернопільської лікарні №3 (фото)

На сьогоднішні  збори колективу міської лікарні N3 зійшлося чи не пів міськради. Зокрема, депутати від Самопомочі, Свободи, Громадянської позиції.
На зборах піднімають питання про перехід лікарні в статус Комунального некомерційного підприємства ТМР.
Депутати прийшли, аби розібратися, проти чого протестують деякі працівники лікарні, які переживають, що їхню лікарню хочуть перевести в статус неприбуткових, а потім взагалі закрити. До слова, це чи не єдина міська лікарня, яка знаходиться в спокійному затишному місці Тернополя і пацієнтами якої є і мешканці сіл області. Працівники закладу бояться, що саме місце розміщення та будівлі лікарні «припали комусь до смаку» і тому її вже декілька років поспіль намагаються «прихватизувати» для власних потреб місцеві багатії з допомогою певних чиновників мерії Тернополя і ТОДА.

Під час зборів головний лікар публічно запевнив присутніх, що після реформування всі 352 працівники залишаться на посадах. Також лікар запевнив присутніх, особливо депутатів, що він їм повідомить першим, якщо за участі комунального підприємства “міська лікарня номер 3” плануватимуться якісь інвестиційні угоди.

Нагадаємо, нещодавно на сесії міської ради  було прийняти рішення про реорганізацію бази міської комунальної лікарні №3 на комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна лікарня №3». Дане питання підтримали 27 депутатів.

Як запевнив Начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук Ростислав Левчук ще під час сесії, при реорганізації всі працівники лікарні будуть заново працевлаштовані, а жителі міста Тернополя та Дружби будуть отримувати безкоштовно медичні послуги, як і раніше. Крім того заклад буде підпорядковуватись тепер не бюджетному кодексу, а громадянському, що дозволить лікарні заробляти на себе. Також Тернопільська міська комунальна лікарня №3 матимиме можливість відкривати власні рахунки.

Коментарі вимкнені.