У суботу на Театральному майдані Тернополя буде галасно

Велике спортивне свято, приурочене Всесвітньому дню здоров’я, відбудеться 25 квітня на Театральному майдані Тернополя.

Заходи розпочнуться о 14 години і включатимуть змагання зі стрітболу у трьох вікових групах (юнаки до 18 років; 19 років і старші, дівчата), дворового футболу на майданчику ЮККА та роликів. Також на дітей чекають конкурс малюнку на асфальті (початок о 14.15), “Веселі старти”, вікторина “Здоров’я — це…!” і марафон танцювальних колективів міста Тернополя (початок о 15 годині). А одним із найспортивніших заходів для широкого загалу стане руханка, яку з дітьми та дорослими о 14 годині 30 хвилин проведуть відомі тернопільські спортсмени.

Впродовж дня на Театральному майдані працівники тернопільського “Центру здоров’я” та студенти медичного університету пропонуватимуть виміряти артеріальний тиск усім бажаючим та надаватимуть рекомендації щодо здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, а волонтери обласного Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” розповсюджуватимуть інформаційно-просвітницьку літературу на теми здоров’я.

У цей час також проводитиметься X Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”, в рамках якої відбуватиметься збір коштів на придбання медичного обладнання для Тернопільської обласної дитячої лікарні.

Організаторами свята виступили Тернопільська міська рада, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації.

Коментарі вимкнені.