Чоловік, який порушував ПДР, хоче стати головним поліцейським Тернополя

Депутат Тернопільської обласної ради, “свободівець” Олександр Башта, який порушував ПДР,  висловив своє бажання очолити патрульну поліцію Тернополя. Про це сам “свободівець” пише у мережі Фейсбук.

  • Маючи військову освіту та офіцерське звання, маючи бажання та натхнення, звертають до керівника департаменту патрульної поліції Є.Жукова, до керівника міністерства внутрішніх справ А.Авакова розглянути мою кандидатуру на посаду керівника управління патрульної поліції в Тернополі.
    Я розумію, що людина на візку на будь-якій посаді в Україні поки що викликає подив та часом навіть нерозуміння та іронію … Але значно гірше, коли “інвалідність” в голові керівника, а не в його ногах, – пише Олександр Башта.

Нагадаємо, у квітні цього року, що  патрульні зупинили депутата облради, коли той порушив правила дорожнього руху. Останній не тільки не визнав своєї провини, а й зчинив скандал. Перепалка вийшла далеко за межі словесної і він навіть зірвав з одного з патрульних шеврони.

На місце події виїхав тодійшній керівник тернопільської поліції Володимир Струк. Та залагодити конфлікт з депутатом-скандалістом не вдалося. І це при тому, що після інциденту поліція замовчувала цю історію і не надала конфлікту публічного розголосу.

Коментарі вимкнені.