Чому навколо Чортківського костелу накрили тротуар?

Вслід за реставрацією центральних вхідних дверей, у Чортківському костелі відновалюватимуть дах головної вежі. На це вже є відповідний дозвіл від обдержадміністрації. Про це нам розповіла парафіянка костелу Ольга Щербакова. 

– Вперше декоративні елементи на головній вежі почали обсипатись ще тогоріч. А вже цього – під час сильного вітру частково повідгинались, а десь взагалі повідривались елементи даху. Виявилось, що під мідними листами вже добряче прогнили лати, поржавіли цвяхи, час бере своє, – поділилась пані Ольга.

Жінка розповіла, що реставрацію почали би раніше, але досі чекали на відповідний дозвіл від Департаменту культури, релігій та національностей Тернопільської облдержадміністрації, бо костел – архітектурна пам’ятка. Із міською владою вже також все погоджено, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл на встановлення накриття тротуару вздовж костелу.

За ремонтні роботи візьметься бригада із села Ридодуби. За попередніми даними, реставрація триватиме півроку. Чимало часу піде на встановлення риштування, зважаючи на висоту.

Chortkiv.city

Коментарі вимкнені.