«Хлопці проти дівчат», «Здається, намацав»: як молодь ТНЕУ Міжнародний день студентів відзначала

19-20 листопада 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті з ініціативи учасників Школи активу ТНЕУ організували розважальні заходи – ігри, квести, флешмоби – приурочені Міжнародному дню студентів.

19 листопада у центральному корпусі закладу вищої освіти відбувся танцювальний флешмоб та розважально-інтелектуальний квест, у якому взяли участь 5 команд різних факультетів. На території університету було створено 10 станцій, на кожній з яких учасники знаходили завдання і повинні були виконати їх. Перше місце у квесті здобули студенти факультету обліку і аудиту, друге місце виборов факультет банківського бізнесу, третє – студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

День 20 листопада виявився не менш цікавим та насиченим. У виставковій залі Тернопільського національного економічного університету відбувся розважальний конкурс «Хлопці проти дівчат».

Участь у конкурсі взяли дівчата із факультету економіки та управління та хлопці – представники юридичного факультету. Судили захід журі у складі Ірини Джунусової, активістки факультету обліку і аудиту і Станіслава Новосада, голови Університетської ради студентів. Підтримували учасників їх друзі та одногрупники.

Конкурс  проходив у 6 раундів, після кожного з яких судді підсумовували бали, набрані командами.

Перемогу із незначною різницею балів здобули дівчата! Студенти отримали безліч позитивних емоцій та були відзначені грамотами і подарунками.

У наступній грі – «Здається намацав», мали нагоду взяти участь викладачі ТНЕУ та першокурсники факультету комп’ютерних інформаційних технологій. А далі молодь ТНЕУ очікувала ще одна захоплююча гра – «Блискучий розум».

Отож студенти ТНЕУ ще раз підтвердили, що можуть не лише сумлінно навчатися, а й весело відпочивати у колі друзів. Учасники Школи активу, а саме координатор програми заходів, присвячених Міжнародному дню студентів Тетяна Шпоняк зазначає, що такі зустрічі тепер стануть традиційними у нашому закладі вищої освіти.

За матеріалами сайту ТНЕУ

Коментарі вимкнені.