Чому не можна вірити тернопільському війту (відео)

Протягом тривалого часу міський голова Тернополя Сергій Віталійович чинить різні перепони у приватизації кімнат гуртожитку по вул.Текстильній 2. Правда на 7-й сесії Сергій Віталійович пообіцяв, що питання приватизації вирішиться найближчим часом на засіданні виконкому. Після сесії вже було 2 засідання виконкому, однак питання приватизації кімнат в гуртожитку по вул.Текстильна 2 так і не вирішено. Більше того це питання навіть не було включено у порядок денний засідань виконкому. Висновок один – вірити тернопільському війту не можна.

Нагадаємо, півроку деякі мешканці даного гуртожитку не можуть приватизувати кімнати, які належать їм по закону.

Виною тому позов за заявою так званої громадської організація «Оберіг», яка вимагає позбавити людей  права на приватизацію їх житла, оперуючи сумнівними фактами.  Активісти-берегині в лиці свого «ідейного» лідера Ольги Шахін, нібито виявили порушення будівельних норм і звинувачують мешканців у тому, що, внаслідок перепланування, тернополяни приєднали до власних кімнати площі загального користування.

Та парадокс у тім, що перепланування у гуртожитку погодили усі його мешканці та виконавчий комітет, однак  деяким жителям дали можливість приватизувати кімнати, а іншим цей процес блокують.

Цікаво й те, що ГО «Оберіг», подаючи до суду, апелював ще й зверненнями від жителів  Текстильна,2, в яких вони нібито просять горезвісну  ГО  відстояти їх права.  Однак жодного відношення ГО «Оберіг» до даного гуртожитку немає. На підставі яких документів вона звертається до міської ради, невідомо. Адже жодних заяв на адресу організації мешканці не подавали.

 

Коментарі вимкнені.