Чому Роман Півторак не боїться Валентина Хоптяна

Вчора ми писали про те, що у всіх своїх негараздах Роман Півторак звинувачує голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна та прокуратуру.

От ми і вирішили поцікавитись у прокуратури Тернополя, як просувається справа на даний час.

Але перед тим нагадаємо, що  досудовим слідством встановлено, що з кінця 2009 року по лютий 2012 року директор (Роман Півторак) та ще двоє працівників училища незаконно збирали грошову допомогу з учнів під виглядом нібито «благодійних внесків» для навчального закладу. Всього, педагоги незаконно зібрали з учнів під виглядом благодійних внесків 1 449 521,94 гривень.

Слідство по даній справі триває досі, оскільки як з майже тисячі потерпілих наразі опитано лише п’яту частину, – повідомила «Погляду» прес-служба міської прокуратури..

Як відомо покровителем Романа Півторака є екс-міністр Станіслав Ніколаєнко. Ймовірно, тому чоловік так спокійно говорить про замовну справу. А те що розгляд справи йде повільно, тільки на руку пану Роману. Так він зможе дочекатись до чергової амністії підписаної Президентом. Нагадаємо, остання амністія відбулась у 2011 році, попередня у 2008.

Коментарі вимкнені.