Чому Сергій Надал такий жорстокий?

З тих пір як міський голова Тернополя Сергій Надал і його поплічник Владислав Стемковський фактично припинили діяльність майже готового післястерилізаційного центру в с. Дичків під Тернополем, проблема безпритульних тварин знову далася про себе чути.

Як розповідає  “Погляду” волонтер ТОГО “Асоціація захисників безпритульних тварин “Ноїв Ковчег” Олена Дейнека, за останніх кілька років стерилізації безпритульних тварин здійснювались виключно за гроші громади.

– Міська рада періодично звітує про те, що робить стерилізації, хоча не має бодай одного прикладу реального – вони не ведуть обліку стерилізованих тварин (оскільки гроші десь витрачаються), хоча це є обов’язковою умовою звітування за гроші з місцевого бюджету, – розповідає волонтер.

За її словами, зараз стерилізація не проводиться через холодний період, а до цього часу активісти стерилізували не дуже й багато собака, порівняно із великою кількістю, що підлягають цій процедурі.

Але останнім часом у місті почали труїти собак. Останній випадок стався, вчора, 9 грудня, в районі 16 години напроти Катедри в муках померла ще одна собака. А очевидцями були не тільки дорослі, але й діти.

За словами Олени Дейнеки, отруєння собак по місту відбуваються періодично.

Як коментують цю подію у групі mywest — тернопільська відео мережа,  і хоч за руку тих виродків ніхто не ловив, та все ж зрозуміло, який лисий дідько вирішує проблему в такий спосіб.

– Тягнибакси не досить того, що шахраї, яких світ не бачив, вони ще й моральні уроди та дегенерати! – йдеться у помідомленні.

Натомість Олена Дейнека так коментує цю подію:

Сергій Надал і Стемковський, душевні ви люди! Вітаю вас з новим роком! А як же вас не привітати, мать….вашу! Якщо черговий раз отруюють стерилізованих собак! І де?  Біля Катедри, знов на очах людей, в тому числі дітей. А будьте ви щасливі по повній програмі із своєю грьо…ю політикою! Навіщо ж рубаєте сук, на якому сидете? На кого ж будете списувати державні кошти, як всіх потруєте?

 

 

 

 

-1 thoughts on “Чому Сергій Надал такий жорстокий?

  • 01:02 | 11.12.2014 о 01:02
    Permalink

    Собаки реально задовбали. Ті хто їх люблять – нехай тримають в себе в хатах в селі. У місті – собакам не місце!

Коментарі вимкнені.