Чому тернополянці відмовили у пропозиції взяти пса з собачого притулку

9xw2dtah-o8Анонімний дописувач звурнувся у групу “Підслухано в Тернополі” у соцмережі ВКонтакте: “Шановні Тернополяни, розсудіть нас.
Я захотіла взяти собачку в спільноті Ноїв ковчег. Собачці 8 місяців, оскільки вона доросла я запитала, чи можна взяти на випробний термін, наприклад, на місяць, бо вона елементарно може засумувати за хазяїнами, відмовитися від іжі, та й померти, бо таких випадків вдосталь.
І ще запитала, чи в собаки немає бліх і чи вона проглистована, бо маю маленьких дітей.
І це адекватне запитання для відповідальноі людини, бо це перший застережний засіб, який має провести господар і мама, яка піклується.
На що мене послали далеко і глибоко, мовляв що в мене не такі запитання і що після таких запитань взагалі собаку віддавати бажання пропало, мовляв на фото все ясно, яка то собака.
Тобто фото має відповісти на всі мої запитання?!
P.S. Шановна організація Ноїв ковчег, зверніть увагу на свої підходи щодо влаштування тварин. Якщо ви не компетентні, то нехай адекватні люди займаються тваринами, а не дуринди, які елементарні запитання переводять в щось безмежно важке!
Добра всім і хай кожна собачка має дім, бо з таким підходом це буде не скоро. Коментарі група видалила, але в мене все збережено.
Копія скарги, відправляється меру міста Тернопіль”, — кінець цитати.

-1 thoughts on “Чому тернополянці відмовили у пропозиції взяти пса з собачого притулку

  • 12:59 | 9.12.2016 о 12:59
    Permalink

    Якщо Вам відмовили я віддам безкоштовно 2х місячне цуценя, тел 0974375437 Марія

Коментарі вимкнені.