У Тернополі довгоочікуване відкриття

img_98668 грудня міський голова Сергій Надала та Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відкрили після реконструкції інфекційне відділення комунальної лікарні швидкої допомоги. Кошти на ремонтні роботи були надані на умовах співфінансування від Тернопільської міської ради та Державного фонду регіонального розвитку.

З нагоди відкриття інфекційному відділенні було подаровано електрокардіограф.

«Це відділення хоч і працює при міській лікарні Тернополя, проте надає медичну допомогу також і жителям області, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Ремонтні роботи розпочалися ще у 2014 році. За цей час повністю відремонтовано та утеплено фасад приміщення, замінено вікна на енергозберігаючі, інженерні комунікації, у палатах проведено ремонти, облаштовано санвузли, проведено гарячу воду, облаштовано окремі інфекційні бокси. Загалом створені кращі умови як для роботи лікарів, так і лікування пацієнтів».

Загалом на реконструкцію інфекційного відділення було витрачено майже 9,5 млн. грн. – 5,5 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку та 4 млн. грн.з міського бюджету Тернополя.

Коментарі вимкнені.