Чому в лікарнях Тернополя немає безкоштовних ліків

Чому більше 30% українців продовжують давати хабарі в лікарнях? Чому в лікарнях немає безкоштовних ліків? Хто відповідає за здоров’я українців – влада, чи самі громадяни? На що витрачаються «медичними» чиновниками бюджетні кошти? Які реформи можуть «вилікувати» українську систему охорони здоров’я? На ці питання відповідатимуть під час круглого столу «Корупція в системі охорони здоров’я: скільки коштує безкоштовна медицина для українців?», який відбудеться завтра 0 12.00 у приміщенні конференц-зали готелю «Тернопіль». Захід відбудеться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Круглий стіл відбудеться в режимі он-лайн трансляції на сайті Громадської ради при Тернопільській ОДА www.gromrada.te.ua та ресурсах партнерів «Тернопільське інформаційне бюро», Інтернет-видання «АКЦЕНТИ.СЬОГОДНІ».
До участі в роботі круглого столу запрошені:
Лариса РИМАР – голова Громадської ради при Тернопільській ОДА, голова ТОГО «Спілка власників землі»;
Сергій РЕШЕТОВ – помічник аташе з питань культури Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні;
Володимир КУРИЛО – в.о.директора департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА;
Микола ШВЕДОВ – в.о.завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Тернопільської ОДА;
Олег МАРТИНЮК – голова Тернопільської обласної громадської організації хворих вірусним гепатитом С «Іскра Надії»;
Ольга МАЗАЄВА – юрист проекту «Громадський контроль за використанням бюджетних коштів – пріоритет у боротьбі з корупцією»;
Олександра КОПАЧ – голова Українського лікарського товариства Тернопільщини;
Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ – співкоординатор коаліції «СВОЄ», голова ТМО «Нівроку»;
Володимир ХАНАС – виконавчий директор інформаційного центру Майдан Моніторинг;
Сергій ЦВИК – голова ради Громадського руху «Народний контроль медицини»;
Любомир БАЛУК – юрист, правозахисник;
Людмила КОБЗАР – лікар, представник «Всеукраїнської асоціації допомоги хворим на муковісцидоз»;
Марія МАЦУК – голова правління Тернопільської обласної Асоціації Жінок.
Довідково.
Мета проекту «Громадський контроль за використанням бюджетних коштів – пріоритет у боротьбі з корупцією» – активізувати громадськість Тернопільської області на боротьбу з корупцією та посилити громадський контроль за використанням коштів місцевих бюджетів.
В рамках проекту буде організовано інформаційно-просвітницьку кампанію у ЗМІ з метою формування в громадян негативного ставлення до корупції та активізації їх участі у антикорупційних заходах, організовано юридичну консультацію та «Телефон довіри» під гаслом «Корупція – СТОП!», організовано навчання для активістів – членів Громадських ради при органах влади щодо механізмів та інструментів контролю за бюджетними коштами, організовано антикорупційні навчання для державних службовців, розроблено пропозиції по вдосконаленню антикорупційного законодавства.

Коментарі вимкнені.