Чому заздрять Марії Чашці

Після того, як Марія Чашка очолила апарат облдержадміністрації, рідко який офіційний захід голови ОДА проходить без її участі. Водночас Марія Чашка отримала можливість продемонструвати різноманіття свого гардеробу. Якщо чиновники чоловіки можуть похвалитися лише зміною галстуків і рідко коли – костюмів, то новоявлена керівниця апарату старається не впасти обличчям в болото. Принаймні в тому, що стосується одягу. Розмаїття її гардеробу навіть починає викликати обговорення у представниць слабкої половини ОДА. Повідомляє  0352.com.ua.

Під час останнього пікету міськради чимало незадоволених «Свободою» в Тернополі задавали питання, звідки Чашки дорога шуба. Мовляв, чиновниці вона мала б бути не по кишені. Напевно, люди забули, що жінки зі «Свободи» знають у Тернополі магазин, де можна придбати шуби за смішні гроші, саме у ньому закуповувалась скандально відома Ірина Сех.

Тим часом не виключено, що невдовзі в Марії Чашки гардероб поповниться черговою обновкою: після побачених колекцій модельєрів на «Тернопільських днях моди» у любителів гарно одягнутися, як правило, з’являються нові ідеї і нові бажання.

Коментарі вимкнені.