Чортківський «Правий Сектор» підтримує Дмитра Яроша

ЗАЯВА
Загальних зборів Чортківських районного та міського осередків НВР Правий Сектор, ДУК ПС, Жіночої Січі
та ГО «Громадський Майдан».

У зв’язку із заявою Дмитра Яроша про складання ним повноважень Провідника заявляємо повну і цілковиту підтримку та беззаперечну довіру Провіднику НВР ПС Дмитру Ярошу.

Вважаємо, що Провід НВР ПС повинен обиратися на Всеукраїнських зборах НВР ПС за прозорою процедурою, згідно Статуту. Підтримуємо заяву Штабу ДУК ПС, заяву командирів та бійців ДУК ПС з цього приводу.
Виступаємо з ініціативою невідкладного проведення зборів активу Тернопільського обласного НВР ПС та 6 Збат ДУК ПС з метою прийняття легітимного рішення стосовно висловлення довіри Провіднику НВР ПС Дмитру Ярошу. Дата, час і місце проведення: 15 листопада 2015 року о 10.00 год, казарма 6 ЗБАТ.
Вважаємо нелегітимним та неприпустимим рішення кулуарних напівпроводів, котрі порушили Статут організації і вносять розкол в Національно-визвольний рух та бойове братство ДУК ПС.
Збори вимагають роз’яснення згідно Статуту організації від юридичного відділу НВР ПС легітимності проведення обрання псевдопроводу 08.11.2015 року та оголошення відповідальності за неправомірні дії його учасників.

Слава Україні!

Сергій «Бабай» Гусак, Голова Чортківського міського осередку ПС
Марія «Кума» Бобер, Голова Чортківського районного осередку ПС
Наталія Крулевська, Голова Чортківського осередку «Жіноча Січ»
Ігор Субботін, Представник ГО «Громадський Майдан»

Коментарі вимкнені.