Чотири плюси використання нових карток у тролейбусах Тернополя

З грудня у тролейбусах Тернополя для оплати за проїзд будуть використовуватися безконтактні картки – квитки тривалого користування.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, Тернопіль одним з перших в Україні розпочинає реалізацію цього проекту автоматизованої електронної оплати за проїзд (АСОП) та очікує на прийняття Верховною Радою відповідного закону у другому читанні, який дозволить такі ж картки впровадити ще й у маршрутках міста.

«Використання безконтактних карток для оплати проїзду має чимало переваг. По-перше, у онлайн-режимі буде відображатися кількість пасажирів у громадському транспорті, по-друге, такі картки унеможливлять факт підробки проїзних квитків. Також на основі отриманих даних можна буде відобразити реально виручені кошти перевізників, на основі цих даних прорахувати рентабельність маршрутів та виплачувати кошти за пільгове перевезення на основі реальних даних, а не за розрахунковим методом, як це проводиться зараз», – каже очільник Тернополя.

Відповідно до реалізації проекту, безконтактні пластикові картки можна буде купити у спеціальних пунктах продажу. Картки будуть двох видів та чотирьох тарифних планів.

Кожен пасажир зможе на власний розсуд вибрати той чи інший тип проїзних квитків. До прикладу, проїзний «Економ», кажуть у КП «ТЕТ», зручний для тих осіб, які їздять зазвичай на роботу і з роботи. Картка типу «Стандарт» зручна для людей, які активно пересуваються по місту не лише під час робочого дня, а й після роботи. Картка «Преміум» підійде для активних людей, які багато їздять громадським транспортом протягом усього тижня, в тому числі на вихідні. А пакет «Безліміт» зручний для організацій, чиї працівники по кілька разів на день переміщаються з однієї частини Тернополя в іншу.

Коментарі вимкнені.