Як місцеві судді “люблять” Тернопіль (Фото)

sudli1

Чи люблять місцеві судді Тернопіль? Чи шанобливо ставляться до тернополян? Відповіді на ці запитання кожен може визначити для себе на вулиці Острозького, на тротуарі якої Будинок правосуддя(!) облаштував для себе автостоянку.

Не “врізали кишеню” від дороги, як це зазвичай робиться, а просто на пішоходній доріжці… Згодом перекрили тротуар двома ланцюговими шлагбаумами, а заїзд на стоянку здійснюється через “зебру” переходу… Щоправда, дещо змилувались над людьми – залишили їм кілька метрів для проходу. Але саме цим проходом машини заїжджають і розвертаються… Маєте кричущі факти порушень Правил дорожнього руху і реальну небезпеку для пішоходів.

Прийдіть і послухайте, що з цього приводу кажуть люди – вуха в’януть… Не сумніваюсь, що дозвіл (ще у часи Януковича) на стоянку “правосуддя” отримало. І не важливо, хто його благословив – Роман Заставний чи Сергій Надал. Знаємо, як у ті часи “притискали до стіни” міських голів… Про інше зараз мова – триває судова реформа і дивує, що зараз самим суддям не соромно грубо порушувати законні вимоги, а потім карати когось за інші порушення!

sudli2

Не треба зухвало чекати поки “грім вдарить”. Бо, якщо, не дай Боже, автомобіль покалічить тут людину, то буде ще той “шухєр”… Як гарно було б, якби “будинок” добровільно відмовився від цього неподобства. Я би на місці служителів Феміди не доводив справу до суду за позовом тернополян. Адже судді з великою вірогідністю можуть його програти… І скільки сорому буде… Спеціально позначив у цій публікації авторитетних депутатів міськради і керівника Автомайдану. А ще, принагідно, вітаю з професійним святом працівників прокуратури. Може, і їх зацікавить ця “блатна” стоянка?

Тернополянин Сергій Сінкевич.

Коментарі вимкнені.