Чотири пожежі в Тернополі та області: пожежники гасили будівлі, сміття та підгорілу страву

За добу 18-19 червня в Тернополі та області виникло чотири пожежі та підгорання їжі.

Так, 18 червня, о 16.48, у м. Монастириська по вул. Садова виникла пожежа господарської будівлі. Внаслідок пожежі вогнем знищено вікно та частково перекриття, пошкоджено стіни, двері та речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюється. Під час гасіння врятовано господарську будівлю, домашніх птахів та худобу, всього матеріальних цінностей орієнтовно на 50 тис. грн.

Того ж дня, о 19.05, у м. Тернопіль по вул. Б. Бойчуків, виникла пожежа сміття та сміттєвого пластмасового контейнеру. Внаслідок пожежі згоріло сміття та знищеносміттєвий контейнер. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Також 18 червня заходи з димовидалення проводили у Тернополі на вул.Коновальця. Там власниця квартири забула вимкнути газову плиту, тому відбулося підгорання їжі.

19 червня, в першій ночі, в с. Нирків Заліщицького району виникла пожежа господарської будівлі. Причина пожежі та збитки встановлюються. Врятовано житловий будинок, всього матеріальних цінностей на суму 45 тис. грнн

Тієї ж ночі, в 01.48, в с. Соколів Бучацького району виникла пожежа новобудови житлової будівлі. Причина пожеж та матеріальні збитки встановлюються.

Коментарі вимкнені.