Чотири шпаківні-читальні для дітей є у Тернополі

В переддень свята «Святого Миколая» в центральній дитячій бібліотеці м. Тернополя гематологічному відділенню міської дитячої лікарні, «Центру щасливого батьківства та материнства», Українському дому «Перемога» та Арт-кафе «Коза» передали чотири книжкових будиночків-шпаківень.

Подарунки ці в Тернополі з’явилися тому, що цьогоріч Центральна дитяча бібліотека м. Тернополя долучилася до просвітницького, соціального всеукраїнського проекту «Додай читання», основною метою якого є активізація та популяризація читання у дітей та розвиток їх творчих здібностей.

«Всеукраїнська ініціатива «Додай читання» складається з трьох складових: виготовлення «книжкових шпаківень» – мережі особливих поличок з дитячими книжками і журналами у вільному доступі для читання в громадських місцях; створенні альманаху дитячої творчості «Блискуче перо», який створюють юні читачі разом з письменниками, тим самим здійснюючи дитячу мрію стати автором книжки та «Пташиної пошти». Основне її завдання – спілкування про книги та читання, написання листів Балакучому Шпаку про новинки, улюблену книжку, відповіді на «телеграми-завдання» тощо. Другу складову «Додай читання» становить саме спілкування – творче, особливе, з письменниками, художниками, митцями», – зазначила керівник проекту «Додай читання» у м. Тернополі Ірина Мацко

З наступного року цю ініціативу підтримають всі бібліотеки для дітей Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи, повідомляє ТМР.

Коментарі вимкнені.