Чверть мільйона пожертвував Петро Гадз церкві у Бучачі до Дня Святого Миколая

Кімнату для дітей, а також сходи до церкви планують облаштувати у прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці у Бучачі за кошти, які до Дня Миколая пожертвував голова правління ТОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.

– Ми хочемо зробити сходи і дитячу кімнату в церкві, – розповів служитель храму о. Володимир Гнилиця. – За кордоном є така практика, де, наприклад, діти дворічного віку, які присутні на літургії, мають окрему кімнату для відпочинку. Також у нас є плани душпастирськї праці. Ми плануємо в Бучач запросити голову нашої церкви – Блаженнішого Святослава. Але для того нам треба облагородити центральний вхід. І тоді можемо здійснити мрію. Петро Іванович зробив жест милосердя – пожертвував для цього кошти.

До слова, Петро Гадз не шкодує на розвиток духовності. За словами о. Володимира, фінансово аграрій допомагав перед відкриттям собору, всяко підтримує і сьогодні.

– Петро Іванович допомагав нам, коли ми робили милосердя для воїнів АТО, молилися і потім пригощали їх у ресторані, – зазначив служитель собору. – З єпископом Димитрієм ми робили літургію, дякували за повернення хлопців живими, і тоді робили спільне святкування. Петро Іванович активно долучався.

У різдвяні свята, 10 січня, служителі храму з владикою організовують спільну святкову різдвяну просфору під гаслом «Святкуй Різдво разом із захисниками України». Петро Іванович також дав згоду, що буде присутній та залюбки колядуватиме задля того, аби захисники України влилися у храмову родину.

 

Коментарі вимкнені.