Чи буде торф’яна котельня на вул.Київській, сьогодні має вирішити суд

Сьогодні, 19 лютого, о 10. 30 в міськрайонному суді на Котляревського, 34, має відбутися судове засідання щодо скасування декларації торф’яної котельні по вулиці Київській. Громадські активісти просять тернополян підтримки.

Нагадаємо, дискусії щодо впровадження у місті котелень на торфі тривають ще з початку 2017 року. Тоді анонсувалося, що в Тернополі запрацюють сім котелень на альтернативних видах палива. Зокрема, на вулицях: Київська, Купчинського, 14а, Лесі Українки, 4, Лемківська, 23, Франка, 16, Живова, 12 та Просвіти, 9. Заради реалізації цього проекту побудовали завод із переробки торфу на торф’яні крихти – сировини для котелень. Але влада забула одне, запитати мешканців.

 

Влада зазначає, що за рахунок роботи котелень на альтернативних видах палива зменшується споживання природнього газу. Окрім того, тернополяни мали б цілодобово гарячу воду. Проте жителі обласного центру виступають проти таких котелень. Адже, на їхню думку, економія газу при цьому є дуже незначною, на відміну від завданої екології шкоди.

Comments are closed.