Чи погодяться тернопільські депутати відповідати за свої рішення?

Група депутатів Тернопільської міської ради у складі Олега Вітвіцького, Петра Ландяка та Тараса Юрика ініціювала внесення змін до регламенту міськради, які мають покласти край голосуванню депутатів картками своїх колег. Згідно з даними ініціативами, кожне життєво важливе питання для громади міста приймається відкритим поіменним або таємним голосуванням.

– Відкрите поіменне голосування проводиться з усіх (більшості) питань порядку денного, крім питань, які потребують розгляду шляхом таємного голосування. Таємне ж голосування обов’язкове при обранні та звільненні секретаря міської ради та при прийнятті рішення про дострокове припинення повноважень міського голови. З інших питань таємне голосування проводиться за рішенням сесії, прийнятим більш ніж однією третиною голосів депутатів від загального складу міської ради, – зазначив один з ініціаторів даних змін Тарас Юрик.

Відкрите поіменне голосування має проводитись за допомогою системи електронного голосування «Віче», а його результати повинні висвітлюватись на інформаційному табло. Також результати поіменного голосування, зазначають ініціатори внесення змін до регламенту, мають зберігатися в електронному архіві сесії та не пізніше наступного дня, після проведення сесії розміщуютьсь на офіційному сайті Тернопільської міської ради з відкритим доступом.

Даний проект рішення зареєстрований в оргвідділі міської ради, і очікується, що буде внесений у порядок денний найближчого сесійного засідання міськради.

Номер Один

-1 thoughts on “Чи погодяться тернопільські депутати відповідати за свої рішення?

  • 12:56 | 14.03.2013 о 12:56
    Permalink

    Пізно пити “Боржомі”, панове!

Коментарі вимкнені.