Чи помилує Андрій Любецький тернопільського ДАІшника

Начальник ДАІ Тернопільської області Андрій Васильович Матрофайло провів прес-конференцію з журналістами та громадськими діячами.

Кандидату задавали запитання щодо корупції в органах ДАІ, заробітну плату та закордонний паспорт. Час від часу дискусія переходила в доволі жваві суперечки.

Андрій Любецький запитав начальника ДАІ чи має право продовжувати працювати на службі працівник, який підробив документи про штраф. Андрій Васильович відповів, що такий працівник не має права працювати в ДАІ.

“Декілька років тому працівник ДАІ підробив постанову про адміністративне правопорушення згідно якої я мав заплатити 1600 грн. Я провів 2 роки в судах, за цей час в мене навіть втигли арештувати автомобіль, але я принципово не відступав і виграв справу проти працівника ДАІ. Тепер я маю повне право вимагати звільнення працівника ДАІ. Молоджного сержанта міліції звати Володимир Васильович, прізвище не називаю в зв’язку з тим, що хочу запитати громаду – чи подавати документи на звільнення працівника ДАІ чи все-таки надати людині другий шанс?”, – питає  Андрій Любецький.

Голосування в мережі vk.com ТУТ

 

-1 thoughts on “Чи помилує Андрій Любецький тернопільського ДАІшника

  • 00:07 | 23.03.2014 о 00:07
    Permalink

    Обов”язково на звільнення,він таких постанов виніс багато,просто люди не такі наполеглеві як ви,Тільки звільнення

Коментарі вимкнені.