У Тернополі крадуть дітей?

Днями у соцмережах поширили інформацію, начебто у Тернополі зникають діти.
«Кілька років тому побутувала легенда про дитину, які викрали в «Подолянах», і яку побрили там же та вкололи снодійним, але не змогли винести, бо там перекрили всі входи-виходи, а потім адміністрація закладу «домовилася» з батьками, щоб ті не афішували цей випадок, – написала в Фейсбуці в групі «Тернопільські платки» користувачка п. Оля. – Хвиля «крадіжок дітей» знову сколихнула Тернопіль. Чую про це впродовж останніх днів регулярно від різних людей. Сьогодні мені розказали, що днями викрали дитину на Східному. Щойно дзвонила подружка, якій знайомий з міліції сказав, що це правда, і варто бути обачними, бо за нетривалий період викрали в Тернополі вже сімнадцять дітей. Тривожно, звичайно, завжди, але не можу цьому повірити, бо, думаю, що в разі такої біди місто було б на вухах. Кому що відомо? З чим можуть бути пов’язані такі чутки?».
Якби у Тернополі насправді викрали дитину, невже про це могли б змовчати батьки чи ті, кому це відомо? Погодьтеся, ця інформація миттєво набула б широкого розголосу. Втім, ми вирішили перевірити тривожне подейкування у місцевих правоохоронців.

Як повідомив «Погляду» начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області Сергій Крета, інформація про викрадення дітей у Тернополі, наймовірніше, фейкова.

«Фактів викрадення дітей на території міста останнім часом правоохоронці не фіксували, – сказав Сергій Крета. – По області недавно були три факти щодо зникнення підлітків. У Тернопільському районі сьогодні повідомили про зникнення хлопця. Хоча , юнак вже не вперше покинув домівку, не повідомивши рідних. Днями на території закинутої військової частини правоохоронці зайшли живого і неушкодженого зниклого 17-річного студента коледжу з Теребовлянського району. Як з’ясувалося, і цей хлопець зникає вже не вперше. На жаль, безвісти зниклого 17-літнього жителя Заліщицького району днями виявили мертвим у кар’єрі поблизу села Мушкарів. Причину смерті хлопця встановлює судово-медична експертиза. Триває розслідування».

Коментарі вимкнені.