Чим цілий тиждень займалися молоді тернополяни у Польщі (фото)

З 22 по 30 червня 2012 року в місті Жешові (Польща) в рамках програми “Молодь в Дії” відбувся молодіжний обмін під назвою “Через традиції та звичаї познайомимось разом”. Основним завданням проекту було заохотити молодь до вивчення традицій і звичаїв своїх країн та сприяти формуванню в них культурної самосвідомості. Молодіжний обмін було організовано Тернопільським обласним молодіжним центром праці спільно з Підкарпатським корпусом Добровільної Праці. 

Учасниками проекту стали 24 молодих людей з Тернопільської області та Підкарпатського воєводства (Польща). Протягом восьми днів вони брали участь у інтеграційних заняттях, мистецьких майстер-класах, культурних екскурсіях по Підкарпатті в Польщі. Обидві групи учасників представили типові для свого регіону обряди, народні костюми, пісні, танці, та звичаї. Учасниками з України виступили представники Тернопільської організації «Молода Просвіта», діяльність якої в більшості пов’язана із українськими традиціями та мистецтвом.

Найцікавішою частиною проекту для молоді стали майстер-класи із писанкарства, ліплення, лялькарства, народного танцю, виготовлення крайок, розмальовування футболок.

Усім учасникам сподобався проект, який дав можливість не тільки познайомити між собою молодь двох країн, але й на практиці вивчити традиції та звичаї, побачити багатство Підкарпатської культури, пише Робота молоді.

Коментарі вимкнені.