Чим займалися органи держгеокадастру Тернопільщини?

Цього року територіальні органи Держгеокадастру Тернопільської області надали 66 768 адміністративних послуг. З них безоплатно громадяни отримали майже 40 тисяч адміністративних послуг або 66% від їх загальної кількості.

Найбільша кількість запитів стосувалась витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та державної реєстрації землі. З початку року заявники отримали відповідно 13 807 та 12 925 таких послуг.

Спеціалісти землевпорядної служби Тернопільщини за згаданий період надали фізичним та юридичним особам 26 015 платних адмінпослуг, оплата за які становила 1 721 тисяч гривень. Найчастіше громадяни зверталися за відомостями із Державного земельного кадастру (76 % від усіх наданих платних послуг). Також землевпорядники провели 369 експертиз землевпорядної документації. Усі отримані кошти у повному обсязі спрямовані до місцевих бюджетів.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Коментарі вимкнені.