Степан Барна та Олексій Кайда чи прокуратура – хто сильніший?

На початку липня голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда видав розпорядження, згідно з яким, на адміністративній будівлі облради був вивішений червоно-чорний прапор.

У заяві прес-служби Тернопільської обласної ради було зазначено: «Прийшов той час, коли українська нація повинна пробудитися, повстати з того безладу, до якого довела антиукраїнська влада. Тому на адмінбудівлі облради поруч із державним синьо-жовтим прапором висітимуть прапори національної революції – червоно-чорні». У засобах масової інформації з’явилися повідомлення про те, що прокуратура вимагає зняти вивішений червоно-чорний прапор. У вересні позафракційний депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна пішов ще далі, повісивши на фасад обласної прокуратури синьо-жовтий та червоно-чорний прапори. У такий спосіб він виразив свій протест на вимогу обласної прокуратури зняти червоно-чорний прапор із адмінбудинку обласної ради. Згодом відбулися суди, а прокурора області пішли…

Екс-голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда вже перебрався у крісло депутата Верховної Ради України, є рішення судів про неправомірність встановлення червоно-чорного прапора на адмінприміщенні Тернопільської облради та облдержадміністрації. А червоно-чорний прапор на знак протесту проти ухвалення мовного закону продовжує висіти.

За даними Тернопільського представництваІнституту української політики.

-1 thoughts on “Степан Барна та Олексій Кайда чи прокуратура – хто сильніший?

  • 17:28 | 6.01.2013 о 17:28
    Permalink

    Як на мене, Барна – молодець. ЯКБИ не було Барни- що б тоді було в раді? Респект вам, пане Степане.

Коментарі вимкнені.