Тернопільські чиновники спустошують бюджет більше, ніж це робили при Януковичу?

На Тернопільщині суттєво зменшуються обсяги продажу пального.
У січні 2019 року через АЗС реалізовано бензину моторного майже на 14 % менше, аніж в січні 2018 року, дизельного палива – на 11,5%. В цей же час пропану і бутану скрапленого почали продавати лише на 2,4% більше.
Можливо хтось спробує мене переконати, що кількість автомобілів зменшується? Та ні! На дорогах транспортних засобів стало більше.
Можливо хтось скаже, що жителі Тернопільської області масово почали переходити на екологічні електромобілі? Так, такі машини появляються, але якщо це могло так вплинути на зменшення обсягів продажу пального, то на дорогах кожна десята автівка точно мала б бути електромобілем. Але це ж не так.
Вся причина зменшення обсягів продажу пального в поширенні нелегальних АЗС. Їх деколи для ефектного повідомлення в ЗМІ “закривають” фіскали або правоохоронці, але через декілька днів вони продовжують заправляти транспортні засоби мимо прибуткового податку та акцизу.
Як би мені не було прикро говорити, але хапуги на вищих керівних посадах в Тернопільській області спустошують бюджет ще більше, ніж це робили посіпаки Януковича. Доречі, жоден з останніх в Тернопільській області не притягнутий до відповідальності. 

Володимир Бойко

-1 thoughts on “Тернопільські чиновники спустошують бюджет більше, ніж це робили при Януковичу?

  • 14:17 | 11.03.2019 о 14:17
    Permalink

    Чому ви називаете людей, кoтрi працювали при Януковичевi посiпаками? А хiба зараз не посiпаки? Люди при будь-якiй владi працюють. бо iнакше помреш з голоду. Ви якiсь прямо комсомольцi – помри а не здавайся! Зараз вже у свiтi таке давно вийшло з моди i кожен працюе там. де платять зарплату i де вигiдно. А вашi тi комунiстичнi замашки – вони давно нiкому не цiкавi. Так що будь ласка. не треба нiкого називати посiпаками. А якщо вже вам так подобаеться. то тих нинiшнiх посiпак не порiвняти в тими. що були 5 рокiв назад. А посiпаки Ющенка? А посiпаки Кучми? Так що досить молоти дурницi! Життя е життя i кожен виживае як може i як виходить i при Януковичевi. i при Порошенковi. Ви просто тупий пров1нц1йний лузер.

Коментарі вимкнені.