Cкільки вартуватиме оренда на Дружбі та у Центрі Тернополя

П’ять об’єктів державного майна у Тернополі потрібно оцінити, щоб визначити їх ринкову вартість  для подальшого розрахунку орендної плати.

Три із них розміщені у будинку, що на вулиці Танцорова, 11. Це нежитлове приміщення (одна кімната) на першому поверсі площею 37,99 кв.м та два підвальних приміщення площею 17,75 кв.м та 47,19 кв.м в основній будівлі. Усі об’єкти перебувають на балансі РВ ФДМУ по Тернопільській області.

Оцінки потребує і частина нежитлового службового приміщення загальною площею 52,2 кв.м  адмінбудівлі на вул. Кн. Острозького,14, що перебуває на балансі Департаменту агропромислового розвитку ТОДА. А також –  частина будівлі пакгаузу з багажним відділенням (склад №5) станції Тернопіль загальною площею 218,5 кв.м, що перебуває на балансі ВП “Тернопільська дирекція залізничних перевезень”. Місцезнаходження об’єкта – майдан  Привокзальний, 2.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна,  відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 17 жовтня 2013 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 10 жовтня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85. Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” № 39 (784) за 2 жовтня 2013 року.

Прес-служба РВ ФДМУ  по Тернопільській області

Коментарі вимкнені.